Mobilā versija
Brīdinājums +0.1°C
Hilda, Teiksma
Svētdiena, 17. decembris, 2017
26. maijs, 2017
Drukāt

Pāris vai nepāris? Kāds vīrietis vajadzīgs katrā zodiaka zīmē dzimušai sievietei

1. Sieviete Auns

1no12
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Dažādu zodiaka zīmju sievietēm ir savs vīrieša tipāžs, savs ideāls, pēc kura viņa vienmēr tiecas un dažkārt arī atrod. Palūkosimies, ko tad patiesībā vīriešos meklē sievietes un ar kuru zodiaka zīmju vīriešiem viņām veidojas saderīgākā un nesaderīgākā savienība.

Sievietes Auni ir spēcīgas un tiešas. Viņām izteikti attīstīta neatkarības sajūta. Turklāt viņas ir stabilas un visās darbībās loģiskas. Šīm dāmām vienmēr piemīt vēss prāts. Viņas ir gatavas uz visu, ko tām gatavo liktenis, nav svarīgi labu vai sliktu.

Pāris:
Vēzis: Vēži vīrieši ir apburoši. Viņu enerģija piesaista sievietes Aunus. Vēži gūst patiesu gandarījumu no attiecībām ar sarežģītajām sievietēm Auniem un cenšas izdarīt visu iespējamo, lai viņu iemīļotā būtu apmierināta.

Zivis: Zivis vīrieši labi saprot sieviešu Aunu dabu. Uz Zivīm vīriešiem vienmēr var paļauties.

Nepāris:
Dvīņi: Neļaujiet Dvīņiem sevi apmuļķot! Iespējams, starp jums sākumā uzplaiksnīs kaisle, taču vīrieši Dvīņi ir pārmērīgi emocionāli nosvērtajām sievietēm Auniem.

Lauva: Vīriešu Lauvu dominance izraisa nepatiku neatkarīgajās sievietēs Aunos. Šīs divas zīmes nekad neizveidos kopēju laimi.

 1. Sieviete Auns
 2. Sieviete Vērsis
 3. Sieviete Dvīnis
 4. Sieviete Vēzis
 5. Sieviete Lauva
 6. Sieviete Jaunava
 7. Sieviete Svari
 8. Sieviete Skorpions
 9. Sieviete Strēlnieks
 10. Sieviete Mežāzis
 11. Sieviete Ūdensvīrs
 12. Sieviete Zivis

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+