Mobilā versija
Brīdinājums -0.6°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
21. novembris, 2015
Drukāt

Parīze līdz 30.novembrim pagarina aizliegumu uz pulcēšanos

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Parīze līdz ANO klimata sarunu sākumam 30.novembrī pagarinājusi pēc 13.novembra teroraktiem ieviesto aizliegumu pulcēties sabiedriskās vietās, sestdien paziņoja pilsētas policijas galvenā pārvalde.

Tās paziņojumā atgādināts par pagājušās nedēļas teroraktu “ārkārtējo nopietnību”, kas lika valdībai uz trim mēnešiem izsludināt ārkārtas stāvokli.

Varasiestādes jau aizliegušas divus pilsoņu mītiņus, kas bija plānoti saistībā ar klimata konferenci, kuru apmeklēs 138 valstu vadītāji.

Šonedēļ uz trim mēnešiem tika pagarināts pēc uzbrukumiem noteiktais ārkārtas stāvoklis.

Tas ļauj varasiestādēm noteikt mājas arestu ikvienam, kas tiek uzskatīts par draudu drošībai, un policijai ļauj veikt reidus bez iepriekšējas tiesas piekrišanas.

Lai arī ārkārtas stāvoklis neļauj kontrolēt presi, Iekšlietu ministrijai ir tiesības bloķēt mājaslapas un sociālo tīklu kontus, kas kūda uz terorismu.

Tas arī ļauj varas iestādēm izformēt grupas un biedrības, kas piedalās, veicina vai kūda uz darbībām, kas apdraud sabiedrības drošību.

Pievienot komentāru

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģisĪsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+