×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
11. jūlijs, 2014
Drukāt

Parīzē maršēs arī Latvijas jaunsargi
 (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Jaunsargi ar karogiem pie Brīvības pieminekļa

Francijas prezidents Fransuā Olands aicinājis bijušo Pirmajā pasaules karā karojošo valstu pārstāvjus pulcēties 14. jūlijā Parīzē, lai miera un samierināšanās gaisotnē piedalītos oficiālajās Francijas valsts svētku –  Bastīlijas ieņemšanas gadadienas  – svinībās.

Kā informē Francijas vēstniecība Latvijā, šajā ceremonijā piedalīsies arī Latvijas pārstāvji: aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis, bet Latvijas karoga grupas sastāvā Francijas valsts svētkos un Pirmā pasaules kara simtgades parādē piedalīsies Nacionālo bruņoto spēku Štāba bataljona Goda sardzes rotas komandieris Edijs Prūsis, kā arī seržants Juris Šinkūns un dižkareivis Artūrs Adamaitis. No katras karā piedalījušās valsts svētkos un civilo iedzīvotāju miera gājienā Elizejas laukos ir aicināti arī četri jaunieši no 18 līdz 25 gadiem. Latviju civilajā parādē pārstāvēs jaunsargi, kuri ir izcēlušies ar gudrību, godprātību un disciplinētību un var būt par paraugu citiem jauniešiem jaunsardzē – Dace Valaine, Evija Zariņa, Jānis Eglītis un Pauls Mauers-Maurats.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ministra kungs! Nu apģērbiet gan tos jauniešus -tikai četri.Lai neizskatās tik noplukuši, kā Latvijā tā Jaunsardze redzēta.

Draugiem Facebook Twitter Google+