×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
29. janvāris, 2016
Drukāt

Parīzes Disnejlendā aiztur vīrieti ar munīciju un Korānu

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

7. Parīzes Disnejlenda

Izklaides parkā Disnejlendā pie Francijas galvaspilsētas Parīzes ceturtdien tika aizturēts vīrietis ar divām pistolēm, munīciju un Korānu.

Aizdomīgais vīrietis tika “pieķerts, ierodoties Disnejlendas viesnīcā, kur viņš bija rezervējis numuru. Viesnīcas apsardze pie viņa atrada divas pistoles, Korānu un munīciju,” sacīja ziņu avots.

Izklaides parka administrācija paziņoja, ka ieroči tika konstatēti, pārbaudot ar skeneri šī vīrieša somas pie viesnīcas ieejas.

Ziņu avots policijā informēja, ka provizoriska izmeklēšana nenorādīja uz terorismu, savukārt aizturētais vīrietis sacījis, ka viņš šaujamieročus nēsā, baidoties par savu drošību.

Francija ir paaugstinātas trauksmes stāvoklī pēc 13.novembra teroraktiem, kuros bruņoti vīrieši un spridzinātāji pašnāvnieki nogalināja 130 cilvēkus un vairākus ievainoja, uzbrūkot kafejnīcām un koncertzālei Parīzē un nacionālajam stadionam “Stade de France” Parīzes piepilsētā Sendenī. Atbildību par šiem teroraktiem uzņēmās džihādistu grupējums “Islāma valsts”.

Ceturtdienas incidentā policija aizturēja aizdomīgo vīrieti un arestēja viņa automašīnu.

Pēc tam policija aizturēja kādu sievieti, kļūdaini uzskatot viņu par šī vīrieša draudzeni, bet vēlāk šo sievieti atbrīvoja.

Pie vīrieša atrasti dokumenti norādīja, ka viņš dzīvo Parīzē. Viņa draudzene vēl tiek meklēta.

Incidents notika “Art Deco” stilā uzceltā viesnīcā “New York” pie izklaides parka “Disneyland Paris”, kas atrodas apmēram 30 kilometrus uz austrumiem no Francijas galvaspilsētas.

“Policija nekavējoties tika brīdināta, un indivīds tika aizturēts. Mēs turpinām cieši sadarboties ar varas iestādēm, un mūsu apmeklētāju un darbinieku drošība ir mūsu galvenā prioritāte,” paziņoja “Disneyland Paris” preses sekretārs Fransuā Banons.

“Disneyland Paris” ir visvairāk apmeklētais izklaides parks Eiropā ar 14,8 miljoniem apmeklētāju 2015.gadā.

Aizturētais vīrietis ir viens no diviem alus bāra menedžeriem Parīzes 14.rajonā, pavēstīja izmeklēšanai tuvs ziņu avots. Šī bāra personāls un apmeklētāji bija pārsteigti par viņa aizturēšanu.

“Es to uzskatu par kļūdu,” sacīja šī bāra darbinieks. “Godīgi sakot, es esmu apjucis. Tas ir joks,” piebilda otrs šī bāra menedžeris.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+