Sports
Citi sporta veidi

Parīzes misija Ostapenko un Sevastovai neveiksmīga arī dubultspēlēs0


Anastasija Sevastova (pa kreisi), Aļona Ostapenko un Andis Juška.
Anastasija Sevastova (pa kreisi), Aļona Ostapenko un Andis Juška.
foto: LETA

Latvijas vadošās tenisistes Aļona Ostapenko un Anastasija Sevastova trešdien piedzīvoja zaudējumus Francijas atklātā čempionāta dubultspēļu pirmajā kārtā.

Ostapenko pārī ar spēcīgo krievieti Jeļinu Vesņinu, būdamas izliktas ar desmit numuru, pirmās kārtas mačā ar 6-1, 3-6, 4-6 piekāpās spānietei Sārai Sorrivesai-Tormo un rumānietei Soranai Kirstjai, ar kuru Latvijas tenisiste vēl aizpagājušajā nedēļā kopā sasniedza Romas WTA “Premier” dubultspēļu turnīra pusfinālu.

Šo maču Ostapenko ar Vesņinu sāka lieliski, iegūstot 5-0 vadību un pirmo setu noslēdzot ar graujošo 6-1. Tomēr turpinājumā iniciatīva pārgāja pretinieču pusē, kuras diezgan droši bija pārākas abos nākamajos setos, tiekot pie panākuma arī visā cīņā.

Vesņina ir titulēta dubultspēļu meistare, trīs reizes izcīnot “Grand Slam” uzvarētājas titulu. Viņa WTA dubultspēļu rangā ir augstajā dalītajā otrajā vietā, kamēr Ostapenko ieņem 46.pozīciju.

Vesņina 2013.gadā Francijas atklātajā čempionātā duetā ar Jekaterinu Makarovu izcīnīja dubultspēļu turnīra uzvarētāju titulu, gadu vēlāk to pašu panākot arī ASV atklātajā čempionātā, bet pērn abas triumfēja Vimbldonas čempionātā.

Savukārt šogad Austrālijas atklātā čempionāta finālā Krievijas duets cieta neveiksmi. Tiesa, Vesņina Austrālijā 2016.gadā triumfēja jauktajā dubultspēlē.

Ostapenko Francijas atklātā čempionāta dubultspēļu turnīrā spēlēja trešo reizi, tā arī netiekot pie pirmās uzvaras.

Saistītie raksti

Tikmēr Sevastova trešdien duetā ar Mendiju Minellu no Luksemburgas arī trīs setu cīņā ar 6-3, 3-6, 5-7 piekāpās Nadjai Kičenokai no Ukrainas un Austrāliju pārstāvošajai krievietei Anastasijai Rodionovai, kuras turnīrā izliktas ar 16.numuru.

Arī šajā spēlē Sevastovai ar Minellu padevās labāks pirmais sets, tā otrajā pusē pārņemot iniciatīvu un ar breika palīdzību gūstot virsroku ar 6-3. Tomēr situācija mainījās cīņas turpinājumā, jo pretinieces pārliecinoši uzvarēja otro setu, bet izšķirošajā – trešajā – Latvijas un Luksemburgas duets nespēja noturēt 3-0 vadību, piedzīvojot zaudējumu.

Sevastova dubultspēļu rangā ir 120.vietā, kamēr Minella atrodama 791.pozīcijā.

LA.lv