Pasaulē
Eiropa

Parīzes Orlī lidostā nošauts vīrietis, kurš karavīram atņēma ieroci 0

Foto – AFP/LETA

Francijas Iekšlietu ministrija sestdien paziņoja, ka ir nošauts vīrietis, kurš Parīzes Orlī lidostā karavīram atņēma ieroci.

Nacionālās policijas amatpersona, kas vēlējās palikt anonīma, informēja, ka incidents notika sestdienas rītā Orlī lidostā, un karavīrs pārstāv specvienību “Sentinel”, kas visā Francijā izvietota īpašas nozīmes objektu apsardzei pēc tam, kad notika vairāki islāma ekstrēmistu uzbrukumi.

Pagaidām nav pieejama plašāka informācija par nogalināto vīrieti.

“Vīrietis paņēma ieroci no karavīra, tad paslēpa to lidostas veikalā, bet pēc tam viņu nošāva drošības spēki,” informēja Francijas Iekšlietu ministrijā.

Aculiecinieki atklāja, ka incidents notika netālu no lidostas 37.-38.vārtiem, kur bija paredzēta Turcijas nacionālās lidsabiedrības “Turkish Airlines” reisu izlidošana.

Policija Parīzes otrā lielākajā lidostā veica cilvēku evakuāciju, kā arī sociālās saziņas vietnē “Twitter” aicināja cilvēkus nedoties uz lidostu, kamēr turpinās policijas operācija.

Citi cilvēki incidentā nav cietuši. Policija pārbauda, vai vīrietis rīkojās vienatnē un vai viņam nebija sprāgstvielu. Vīrieša motīvs pagaidām nav zināms.

Pagājušajā mēnesī līdzīgs incidents notika Luvras muzejā.

Francijā joprojām spēkā ir ārkārtas stāvoklis.

LA.lv