×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.7°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
24. septembris, 2014
Drukāt

Parīzes tiesa aptur pret Sarkozī sākto izmeklēšanu (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Dažas dienas pēc tam, kad Francijas bijušais prezidents Nikolā Sarkozī paziņoja par atgriešanos politikā, Parīzes apelāciju tiesa apturējusi pret bijušo prezidenu sākot izmeklēšanu saistībā ar viņam izvirzītajām apsūdzībām korupcijā un amata pilnvaru ļaunprātīgu izmantošanā.

Jūlija sākumā pēc vairāku stundu ilgas nopratinšānas pret Sarkozī tika izvirzītas apsūdzības korupcijā. Francijas izmeklētājiem ir aizdomas, ka valsts bijušais prezidents savulaik pretlikumīgi mēģinājis no kāda augstākās tiesas maģistrāta iegūt informāciju par kādu citu lietu, piesolot viņam labi atalgotu amatu Monako. Maģistrāts solīto vietu nedabūja, bet pret Sarkozī un viņa advokātu Tjerī Hercogu tika sākta izmeklēšana par korupciju.

Taču tagad Parīzes apelāciju tiesa lēmusi apturēt izmeklēšanu pret Sarkozī. Viņš vērsies tiesā ar lūgumu izbeigt pret viņu sākto izmeklēšanu. Paredzams, ka Parīzes apelāciju tiesā Sarkozī prasības tiks izskatīta divu mēnešu laikā. Neskatoties uz šīs izmeklēšanas apturēšanu, Sarkozī joprojām ir ierauts virknē tiesvedību.

Pirms dažām dienām Sarkozī paziņoja, ka centīsies atgūt šobrīd Francijas opozīcijā esošās partijas “Tautas kustības savienība” vadītāja amatu. Francijas politiskie apskatnieki paredz, ka tādējādi Sarkozī sācis atkal bruģēt ceļu uz prezidenta amatu. Francijā prezidenta vēlēšanas ir gaidāmas 2017. gadā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tā saka šie “francūži”- īstenībā Alžīrijas un Ungārijas aškenāzi ir viltīgi un nešpetni kā utis. Tie veiksmīgi prot izveidot neiznīcināmus perēkļus. Pusotru metru “lielais” nelaiķa Kadafi un Putina draugs Sarkozī noteikti grib atpakaļ savā lidmašīnā ( ko speciāli šim dizainēja kā pili- ar baseinu…!)
    Kā par nelaimu Francijai nav neviena līdera, jo Hollands kā jau sociālists bija mīksts kā želeja, bet tā dāmīte nacionālistu līdera meita ir izcili nesimpātiska. Dievs, sargi Franciju!

Draugiem Facebook Twitter Google+