Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
4. augusts, 2016
Drukāt

Pārkāpējs tā sabīstas no policijas, ka no rokām izkrīt pudele

Iedzērušo kungu "darbi". Foto - RPPIedzērušo kungu "darbi". Foto - RPP

Rīgas pašvaldības policija trešdien devās uz izsaukumu Āgenskalnā, kur kāds aculiecinieks bija pamanījis divus vīriešus, kuri netālu esošajai izglītības iestādei dauza demontētajiem logiem stiklus.

Vienam no vīriešiem, ieraugot policijas darbiniekus, no rokām izkrita alus pudele. Kamēr personai tika sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos publiskā vietā ar atvērtu alkoholiskā dzēriena iepakojumu, tikmēr otrs vīrietis jutās ļoti atbrīvojies un no savas jakas iekškabatas izņēma savu alus pudeli un policijas darbinieku klātbūtnē padzērās, tādēļ arī otram kungam sastādīts protokols par dzeršanu publiskā vietā.

Abi vīrieši kārtības sargiem vaļsirdīgi atzinās, ka esot redzējuši stikla dauzīšanu, taču neko vairāk policistiem nestāstīšot. Notikuma vietā konstatēti vairāki izsisti logu stikli. Pieņemts lēmums abus iereibušos kungus aizturēt un nogādāt Valsts policijā lietas apstākļu noskaidrošanai.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (47)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanāsAizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+