Mobilā versija
+17.1°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 22. jūlijs, 2017
4. augusts, 2016
Drukāt

Pārkāpējs tā sabīstas no policijas, ka no rokām izkrīt pudele

Iedzērušo kungu "darbi". Foto - RPPIedzērušo kungu "darbi". Foto - RPP

Rīgas pašvaldības policija trešdien devās uz izsaukumu Āgenskalnā, kur kāds aculiecinieks bija pamanījis divus vīriešus, kuri netālu esošajai izglītības iestādei dauza demontētajiem logiem stiklus.

Vienam no vīriešiem, ieraugot policijas darbiniekus, no rokām izkrita alus pudele. Kamēr personai tika sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos publiskā vietā ar atvērtu alkoholiskā dzēriena iepakojumu, tikmēr otrs vīrietis jutās ļoti atbrīvojies un no savas jakas iekškabatas izņēma savu alus pudeli un policijas darbinieku klātbūtnē padzērās, tādēļ arī otram kungam sastādīts protokols par dzeršanu publiskā vietā.

Abi vīrieši kārtības sargiem vaļsirdīgi atzinās, ka esot redzējuši stikla dauzīšanu, taču neko vairāk policistiem nestāstīšot. Notikuma vietā konstatēti vairāki izsisti logu stikli. Pieņemts lēmums abus iereibušos kungus aizturēt un nogādāt Valsts policijā lietas apstākļu noskaidrošanai.

Pievienot komentāru

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (7)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (7)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+