Mobilā versija
-2.8°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
4. augusts, 2016
Drukāt

Pārkāpējs tā sabīstas no policijas, ka no rokām izkrīt pudele

Iedzērušo kungu "darbi". Foto - RPPIedzērušo kungu "darbi". Foto - RPP

Rīgas pašvaldības policija trešdien devās uz izsaukumu Āgenskalnā, kur kāds aculiecinieks bija pamanījis divus vīriešus, kuri netālu esošajai izglītības iestādei dauza demontētajiem logiem stiklus.

Vienam no vīriešiem, ieraugot policijas darbiniekus, no rokām izkrita alus pudele. Kamēr personai tika sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos publiskā vietā ar atvērtu alkoholiskā dzēriena iepakojumu, tikmēr otrs vīrietis jutās ļoti atbrīvojies un no savas jakas iekškabatas izņēma savu alus pudeli un policijas darbinieku klātbūtnē padzērās, tādēļ arī otram kungam sastādīts protokols par dzeršanu publiskā vietā.

Abi vīrieši kārtības sargiem vaļsirdīgi atzinās, ka esot redzējuši stikla dauzīšanu, taču neko vairāk policistiem nestāstīšot. Notikuma vietā konstatēti vairāki izsisti logu stikli. Pieņemts lēmums abus iereibušos kungus aizturēt un nogādāt Valsts policijā lietas apstākļu noskaidrošanai.

Pievienot komentāru

Aukstums šoziem paņēmis jau 29 cilvēku dzīvības; sestdien stindzinās pat -16 grādu salsAukstums šoziem paņēmis jau 29 cilvēku dzīvības, bet vēl vairāki simti ar ķermeņa atdzišanu nonākuši slimnīcā, piektdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.
Draugiem Facebook Twitter Google+