×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.0°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
15. decembris, 2017
Drukāt

Parlamentārieši gādās Ziemassvētku dāvanas Bērnu slimnīcas pacientiem (2)

egles-kaja1

Saeimas deputāti un darbinieki pirmssvētku laikā vienojas tradicionālajā labdarības akcijā, gādājot Ziemassvētku dāvanas bērniem, kuri ārstējas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā. Šogad parlaments labdarības akciju rīko sadarbībā ar Bērnu slimnīcas fondu, informē Saeimas Preses dienests.

Slimnīcā darbojas bibliotēka, kurā grāmatas lasa gan tie bērni, kuri ārstniecības iestādē uzturas ilgāku laiku, gan arī tie, kuri ierodas tikai uz atsevišķām procedūrām. Zinātkārie bērni slimnīcā ļoti priecātos, ja bibliotēku šai svētku laikā papildinātu jauns grāmatu klāsts, ar ko kavēt garos ziemas vakarus.

Bērnu slimnīcā ir iekārtotas rotaļu istabas, un bērni tajās priecātos par jaunām spēlēm. Savukārt Intensīvās terapijas nodaļā pašiem mazākajiem pacientiem visvairāk nepieciešami muzikālie karuselīši, ko piestiprināt virs gultiņām. Tāpat sarūpēsim papildinājumus slimnīcas drosmes kastei, lai sniegtu atbalstu bērniem, kuriem jāiztur sāpīgākās procedūras, vēsta Saeimas Preses dienests.

Akcijas noslēgums būs 21.decembrī, kad pie Saeimas nama darbosies radošā darbnīca, lai ar gaišām emocijām kopā sagaidītu Ziemassvētkus, izbaudot dāvināšanas prieku.

Saeimas Prezidijs, parlamenta deputāti un darbinieki, kā arī ikviens interesents kopā ar Jaņa Rozentāla Mākslas skolas audzēkņiem šefpavāra Raimonda Zommera vadībā darbnīcā apgleznos piparkūku sirdis un veidos svētku apsveikumus.

Piparkūku sirdis un apsveikumi kopā ar parlamenta sarūpētajām dāvanām ceļos uz Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu, sūtot gaišas un siltas domas, lai bērni ātrāk veseļotos.

Radošā darbnīca pie Saeimas nama būs atvērta ceturtdien, 21.decembrī, no pulksten 10.00 līdz 11.30.

Šī ir jau astotā reize, kad parlaments organizē Ziemassvētku radošo darbnīcu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Dārgie Saeimas deputāti un darbinieki! Vai gan nevajag domāt un gādāt par slimajiem,par bāreņiem,par vecajiem,katru dienu?! Varbūt labākā dāvana grūtdieņiem būtu kāds tiešām prātīgs lēmums,likums,kurš nodrošinātu pieejamu ārstēšanos,uzlabotu situāciju bērnu namos? Un jums visiem kļūt labākiem,gaišākiem savās domās un darbos ne tikai pirms Ziemassvētkiem,bet gan tieši ikdienā,savu tiešo darbu darot,valsts iedzīvotāju labā!

  2. Vai tiešām ziedos savu naudu?

Draugiem Facebook Twitter Google+