Mobilā versija
-0.8°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
25. februāris, 2013
Drukāt

Pārliecinoši tirgus līderi Google AdWords kontu apkalpošanā

interinfo_adwords2

Latvija ieņem 1.vietu AdWords kontu apkalpošanā starp Google AdWords Premium MVU partneriem Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā.

 

 

2012. gada 14. un 16. novembrī Londonā norisinājās ikgadējā Google AdWords MVU Premium partneru konference. Katru gadu konferences mērķis ir apbalvot labākos Google AdWords Premium MVU partnerus septiņās nomināciju kategorijās.

Viena no tām ir: Labākie kvalitātes konti, balstoties uz AdWords Kvalitātes rādītāju. Šajā kategorijā, jau trešo gadu pēc kārtas, nepārspēti pirmo vietu iegūst Latvijas uzņēmums „Interinfo Latvijā”.

SIA „Interinfo Latvijā” kvalitātes rādītāja reitings 2012. gadā starp Google AdWords Premium MVU partneriem Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā sasniedza augstāko punktu skaitu – 6,7 punkti.

“Tas ir milzīgs sasniegums un, protams, augsta atzinība mūsu darbam. Tas ir lieliski, ka mēs spējam saglabāt vislabāko kvalitāti starp Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas partneriem, neskatoties uz to, ka apkalpoto klientu skaits arvien pieaug.” – saka Artūrs Ozoliņš – „Interinfo Latvijā” Google AdWords vecākais kontu menedžeris. “To visu mēs sasniedzam pateicoties profesionāliem konsultantiem un vadītājiem, kuri “sevi visu” velta darbam ar klientiem un viņu vajadzībām.”

Konferencē piedalījās vairāk nekā 120 dalībnieki no 30 dažādām partneru valstīm, tādām kā, Lielbritānijas, Krievijas, Vācijas, Francijas, Itālijas, Dienvidāfrikas un, protams, no Baltijas valstīm (Lietuva, Latvija, Igaunija).

SIA „Interinfo Latvijā” ir vienīgais uzņēmums Latvijā, kam ir Google AdWords Premium MVU partnera statuss.

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+