×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
25. februāris, 2013
Drukāt

Pārliecinoši tirgus līderi Google AdWords kontu apkalpošanā

interinfo_adwords2

Latvija ieņem 1.vietu AdWords kontu apkalpošanā starp Google AdWords Premium MVU partneriem Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā.

 

 

2012. gada 14. un 16. novembrī Londonā norisinājās ikgadējā Google AdWords MVU Premium partneru konference. Katru gadu konferences mērķis ir apbalvot labākos Google AdWords Premium MVU partnerus septiņās nomināciju kategorijās.

Viena no tām ir: Labākie kvalitātes konti, balstoties uz AdWords Kvalitātes rādītāju. Šajā kategorijā, jau trešo gadu pēc kārtas, nepārspēti pirmo vietu iegūst Latvijas uzņēmums „Interinfo Latvijā”.

SIA „Interinfo Latvijā” kvalitātes rādītāja reitings 2012. gadā starp Google AdWords Premium MVU partneriem Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā sasniedza augstāko punktu skaitu – 6,7 punkti.

“Tas ir milzīgs sasniegums un, protams, augsta atzinība mūsu darbam. Tas ir lieliski, ka mēs spējam saglabāt vislabāko kvalitāti starp Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas partneriem, neskatoties uz to, ka apkalpoto klientu skaits arvien pieaug.” – saka Artūrs Ozoliņš – „Interinfo Latvijā” Google AdWords vecākais kontu menedžeris. “To visu mēs sasniedzam pateicoties profesionāliem konsultantiem un vadītājiem, kuri “sevi visu” velta darbam ar klientiem un viņu vajadzībām.”

Konferencē piedalījās vairāk nekā 120 dalībnieki no 30 dažādām partneru valstīm, tādām kā, Lielbritānijas, Krievijas, Vācijas, Francijas, Itālijas, Dienvidāfrikas un, protams, no Baltijas valstīm (Lietuva, Latvija, Igaunija).

SIA „Interinfo Latvijā” ir vienīgais uzņēmums Latvijā, kam ir Google AdWords Premium MVU partnera statuss.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+