Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
25. februāris, 2013
Drukāt

Pārliecinoši tirgus līderi Google AdWords kontu apkalpošanā

interinfo_adwords2

Latvija ieņem 1.vietu AdWords kontu apkalpošanā starp Google AdWords Premium MVU partneriem Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā.

 

 

2012. gada 14. un 16. novembrī Londonā norisinājās ikgadējā Google AdWords MVU Premium partneru konference. Katru gadu konferences mērķis ir apbalvot labākos Google AdWords Premium MVU partnerus septiņās nomināciju kategorijās.

Viena no tām ir: Labākie kvalitātes konti, balstoties uz AdWords Kvalitātes rādītāju. Šajā kategorijā, jau trešo gadu pēc kārtas, nepārspēti pirmo vietu iegūst Latvijas uzņēmums „Interinfo Latvijā”.

SIA „Interinfo Latvijā” kvalitātes rādītāja reitings 2012. gadā starp Google AdWords Premium MVU partneriem Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā sasniedza augstāko punktu skaitu – 6,7 punkti.

“Tas ir milzīgs sasniegums un, protams, augsta atzinība mūsu darbam. Tas ir lieliski, ka mēs spējam saglabāt vislabāko kvalitāti starp Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas partneriem, neskatoties uz to, ka apkalpoto klientu skaits arvien pieaug.” – saka Artūrs Ozoliņš – „Interinfo Latvijā” Google AdWords vecākais kontu menedžeris. “To visu mēs sasniedzam pateicoties profesionāliem konsultantiem un vadītājiem, kuri “sevi visu” velta darbam ar klientiem un viņu vajadzībām.”

Konferencē piedalījās vairāk nekā 120 dalībnieki no 30 dažādām partneru valstīm, tādām kā, Lielbritānijas, Krievijas, Vācijas, Francijas, Itālijas, Dienvidāfrikas un, protams, no Baltijas valstīm (Lietuva, Latvija, Igaunija).

SIA „Interinfo Latvijā” ir vienīgais uzņēmums Latvijā, kam ir Google AdWords Premium MVU partnera statuss.

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+