Sports
Basketbols

Pārmaiņas Ņujorkas “Knicks” – Dženingsa vietā Rendls 0

Čeisons Rendls (vidū), foto: REUTERS/LETA

Latvijas basketbolista Kristapa Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas “Knicks” komanda pirmdien oficiāli paziņos par rezerves saspēles vadītāja Brendona Dženingsa atlaišanu, viņa vietā nolīgstot brīvo aģentu Čeisonu Rendlu, vēsta Ziemeļamerikas mediji.

Dženingss “Knicks” komandai pievienojās pirms šīs sezonas, pirms tam pārstāvot Orlando “Magic”, Detroitas “Pistons” un Milvoki “Bucks” komandas. Šosezon viņš 58 spēlēs vidēji guvis 8,6 punktus un izdarījis 4,9 rezultatīvas piespēles, būdams komandas otrais saspēles vadītājs aiz Derika Rouza.

Tomēr tiek vēstīts, ka “Knicks” nolēmuši no viņa pakalpojumiem atteikties, ievietojot spēlētāju tā dēvētajā “waiver” jeb atteikumu sarakstā, lai varētu parakstīt līgumu ar brīvā aģenta statusā esošo Rendlu. Darījums vēl oficiāli nav izziņots, bet paredzams, ka tas notiks vēlāk pirmdien.

Kā vēsta “The Vertical”, “Knicks” samaksās līgumā Dženingsam līgumā paredzēto naudu par vienošanās izbeigšanu. Tiesa, saspēles vadītājs līdz 1.martam var vienoties ar jebkuru citu NBA klubu.

Milvoki “Bucks” komanda Dženingsu 2009.gada darftā izvēlējās ar desmito kārtas numuru.

Ņujorkas klubs Rendlam, kurš šosezon astoņas spēles ir aizvadījis Filadelfijas “76ers” komandā, piedāvājis līgumu līdz nākamās sezonas beigām. Rendls pirms sezonas jau centās iekļūt “Knicks” rindās un pārbaudes cīņās rādīja labu sniegumu, tomēr neilgi pirms regulārā čempionāta sākuma guva traumu un tika atbrīvots no sastāva. Janvāra sākumā viņš noslēdza īstermiņa līgumu ar Filadelfijas “76ers”.

Tomēr “76ers” komanda aizvadītajā ceturtdienā Rendlu ievietoja atteikumu sarakstā, lai atbrīvotu vietu maiņas darījumā iegūtajam Nerlenam Noelam.

Šosezon NBA Rendls astoņos mačos vidēji guvis 5,3 punktus.

Ar 24 panākumiem 59 spēlēs “Knicks” komanda ir NBA Austrumu konferences 12.pozīcijā.

LA.lv