Horoskopi un mistika
Horoskopi

Pārmaiņas tikai uz labu! Horoskops 8.septembrim0

Dienas noskaņa

Nebēdājies, saskaroties ar nepatikšanām. Tās ir pārvaramas un pat nepieciešamas. Uzveicot nedienas, tu būtiski augsi pats savās acīs. Nebaidies kaut ko mainīt. Visas pārmaiņas būs tikai uz labu.

Auns

Šī diena būs aktīva un dinamiska, un daudzi Auni pavadīs to diezgan auglīgi. Profesionālās lietas sāks virzīties uz priekšu labā tempā, parādīsies iespēja nostiprināt savu stāvokli. Šodien nepalaid garām iespēju iegūt paaugstinājumu amatā, kas attiecīgi palielinās arī tavus ienākumus.

Vērsis

Iespējamas finanšu nepatikšanas, kas saistītas ar seniem lietišķajiem partneriem, kolēģiem, darbiniekiem. Nevajag veidot kopēju biznesu ar cilvēkiem, kurus pazīsti no bērnības, draudzīgas attiecības var traucēt uzņēmējdarbībai. Starp citu, ja tev vajadzīga nauda, tieši draugi spēs palīdzēt.

Dvīņi

Daudzi vientuļie Dvīņi sajutīs asu nepieciešamību pēc cilvēka, kuru viņi mīlētu un ar kuru varētu nodzīvot visu mūžu. Lai izvairītos no nepatikšanām tuvākajā nākotnē, ievāc ziņas par savu jauno paziņu.

Vēzis

Situācija materiālajā sfērā būs nestabila. Iespējams, nāksies meklēt papildu piepelnīšanās iespējas vai apsvērt iespēju mainīt darbu. Nebaidies kaut ko mainīt. Visas pārmaiņas būs tikai uz labu.

Lauva

Planētu stāvoklis norāda uz notiekošā nopietnību, uz to, ka tu par visu esi personīgi atbildīgs. Visiem svarīgajiem dokumentiem ir jābūt pa rokai. Ja tu spēsi pārliecināt oponentu, tad uz ilgu laiku atbrīvosies no papildu rūpēm.

Jaunava

Domājams, daudziem šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem šodien nāksies visus spēkus veltīt darbam. Nebēdājies, saskaroties ar nepatikšanām. Tās ir pārvaramas un pat nepieciešamas. Uzveicot nedienas, tu būtiski augsi pats savās acīs.

Svari

Aktivizēsies Svaru intelektuālā darbība, tomēr auglīgam darbam traucēs lieka kņada. Lietišķajā jomā ir jāizvairās no jebkura riska un nedrīkst izmantot dienesta stāvokli personiskiem mērķiem. Šodien ar priekšniecību labāk ievērot distanci, neiesaistīties strīdos un neizcelties uz kopējās masas fona.

Skorpions

Šodien tu vēlreiz apstiprināsi savu profesionālismu un godprātību, kā arī spēju atbildēt par saviem vārdiem un vārdus nostiprināsi ar rīcību. Jābūt uzmanīgākam pret savu veselību. Pārslodze darbā var izraisīt stresu un depresiju.

Strēlnieks

Daudzi šīs zīmes pārstāvji šodien saņems negaidītas prēmijas, pabalstus, investīcijas; turklāt viņi var atgūt senus aizdevumus vai nozaudētas lietas. Tu neesi no tiem, kas dod priekšroku vienatnei un vientulībai. Tev jājūt savu draugu atbalsts, tev ir svarīgi zināt, ka apkārtējie atzinīgi novērtē tavu rīcību.

Mežāzis

Iespējams, tu sastapsi pieredzējušu ārstu, kurš palīdzēs izārstēt vecas kaites. Vari cerēt, ka veselība nostiprināsies. Šodien ieteicams brauciens uz kūrortu vai sanatoriju.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Planētu ietekmē Ūdensvīri var izrādīt milzīgu radošo potenciālu, augstu darba ražīgumu. Tava prasme rast pareizo risinājumu, plašais redzesloks palīdzēs tev atrast savu nišu jebkurā jomā un izvairīties no galējībām.

Zivis

Šī diena var būt spilgta un emocionāli piesātināta. Tiesas procesos būs vērojama strauja virzība. Lietišķajā jomā nepaļaujies tikai uz savu priekšstatu par problēmu, konsultējies ar speciālistiem.

LA.lv