×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
9. janvāris, 2012
Drukāt

Pārmaiņu gads ūdens stihijas zīmē

dragon2

Pēc Austrumu valstu kalendāra 2012. gads ir Pūķa gads jeb precīzāk – Ūdens Pūķa gads. Pūķis ir mītiska un simboliska zīme, tāpēc cilvēki, kuri dzimuši šajā gadā, ir apveltīti ar vēlmi izzināt neizzināto un noslēpumaino. Viņi ir pašapzinīgi, ar augstu atbildības sajūtu, ko prasa arī no pārējiem.

 

Patīk atrasties uzmanības centrā un tajā, ko dara, ieliek visu savu sirdi. Tomēr spēj arī ātri sadusmoties un būt ietiepīgi. Pūķa gadā dzimušajam patīk tieša un atklāta valoda, tāpēc daudzus viņu tiešums mulsina vai pat aizvaino.

Ūdens Pūķis ir draudzīgs, sabiedrisks un inteliģents. Labprāt izmanto radušos izdevību. Ir saprotošs, gatavs dalīties idejās un sadarboties ar citiem. Labs orators ar humora izjūtu un spēju pārliecināt. Ne vienmēr viņš pats tic tam, ko stāsta citiem. Dažkārt nepacietīgs un ātri saskaišas. Pūķa mīnuss ir iesaistīšanās vairākos darbos vienlaikus, kas kavē darbu paveikšanu solītajā laikā.

2000. gads bija Pūķa gads, arī 2012. ritēs šīs zīmes ietekmē. Šajā gadā ar 12.12.12. noslēgsies zīmīgo datumu cikls. Pēc Maiju kalendāra par zīmīgu tiek dēvēts 21.12.12. Tā kā gads ritēs ūdens stihijas zīmē un ūdens ir vide, kurā viss mainās, tad arī uz Zemes notiks daudz dažādu pārmaiņu.

Ielūkosimies nākotnē, lai uzzinātu, kādas iespējas Ūdens Pūķa gads sola horoskopa zīmēm.

 

Auns

Laba veselība ir galvenais pamatnosacījums labam garastāvoklim. To, kā Auns rūpējas par savu veselību, dzīve pārbaudīs maija beigās, jūnija sākumā un rudens mēnešos. Ja šajā laikā saasinās kādas veselības problēmas, tās laikus jāārstē.

Labklājību nodrošinās pārdomāta un vairākas reizes izvērtēta naudas līdzekļu ieguldīšana darījumos. Labvēlīgāks periods darījumu veikšanai ir vasara. Pārsteidzīga rīcība var nest zaudējumus.

Darbā valdīs spriedze, jo pienācis laiks kaut ko mainīt savā domāšanā un vērtību sistēmā. Labvēlīgākie apstākļi pārmaiņām ir no jūnija līdz septembrim.

Mīlestībai nepastāv nosacījumi, tāpēc tā var uzziedēt visdažādākajos laikos un vietās. Kad virpuļos vēji un raus kokiem sārtās lapas, Aunam būs sirds ziedēšanas laiks.

 

Vērsis

Veselības galvenais pamatnosacījums ir rūpes par savu pašsajūtu. Jāuzmanās, lai telpās, kurās strādājam un atpūšamies, nav caurvēja. Šis gads būs pārbaudījums tam, kā Vērsis rūpējas par savu veselību un cik liela loma viņa dzīvē ir veselīgam dzīvesveidam.

Labklājībai pamati jāliek gada pirmajā pusē, jo veiksmes fortūna pavadīs darījumos un naudas lietās. Der atcerēties, ka veiksmei patīk tie, kas darbojas, nevis gaida, lai citi darbojas viņu vietā.

Darbā spraigāki notikumi un pārmaiņas būs jūtamas gada pirmajos mēnešos, tad iestāsies zināms miers, kas turpināsies līdz gada beigām.

Mīlestībā būs jātiek skaidrībā ar savas sirds patiesajām vēlmēm. Par sevi var atgādināt sen aizmirsti cilvēki un notikumi. Sirdsmieru iegūs, iestājoties rudenim.

 

Dvīņi

Veselības galvenais pamatnosacījums ir prasme pareizi sadalīt veicamos darbus. Tie, kuri prot atrast laiku darbam un atpūtai, varēs lepoties ar labu veselību. Toties tiem, kuri strādā bez atpūtas, gada pēdējos mēnešos var nākties saskarties ar nopietnām veselības problēmām.

Labklājības nostiprināšanai labvēlīgāka ir gada otrā puse. Tomēr tas nenozīmē, ka gada pirmajā pusē nav vērts darboties. Ko sēsi gada pirmajā pusē, to baudīsi gada otrajā pusē.

Darbā nāksies apbruņoties ar pacietību. Ne vienmēr jūsu viedoklis sakritīs ar pārējo domām. Nav vērts dusmoties un apvainoties par to, jo tas radušos situāciju nespēs ietekmēt.

Mīlestībā labvēlīgs laiks pozitīvām pārmaiņām būs jūlijā un augustā. Tomēr tas nav iemesls, lai pārējās dzīves jomas atstātu pašplūsmā.

 

Vēzis

Laba veselība ir galvenais ilga mūža pamatnosacījums, tāpēc par to ir jārūpējas arī tad, ja jūtaties vesels. Gada pirmajos mēnešos var saasināties vecās kaites. Būs paaugstināts ķermeņa jutīgums pret dažādām infekcijām.

Labklājības veidošanā viss ir pašu rokās. Piesardzīgākiem jābūt gada pirmajos mēnešos, jo var rasties neparedzēti tēriņi. Veiksmīgāks periods darījumiem ir gada nogalē.

Darba jomā viss atkarīgs no tā, vai darbs izvēlēts pēc patikšanas vai pēc peļņas iespējām. Pozitīvas pārmaiņas un uzlabojumi gaidāmi tiem, kam darbs ir arī vaļasprieks. Tie, kuri strādā, lai nopelnītu, jutīs diskomfortu, kas vairos iekšējo spriedzi.

Mīlestībā viss būs atkarīgs no tā, vai spēsiet ar otru pusīti būt atklāts un izrunāt tos jautājumus, kas ir sakrājušies uz sirds. Jo godīgāki būsiet paši pret sevi, jo tuvākas un mīļākas būs savstarpējās attiecības.

 

Lauva

Veselības nostiprināšanai ieteicams apmeklēt masāžas vai ārstnieciskās procedūras. No pārlieku lielas slodzes var veidoties problēmas ar mugurkaulu un galvas asinsrites sistēmas traucējumi.

Labklājības nostiprināšanai veiksmīgāka gada pirmā puse. Pat nelieli projekti un nenozīmīgi darba piedāvājumi var nest labus augļus. Nenovērtējiet par zemu dzīves sniegtās iespējas.

Darba jautājumu risināšana labāk veiksies pavasara mēnešos, jo pati dzīve palīdzēs bez sarežģījumiem iegūt vēlamo rezultātu. No jums tiek gaidīta uzdrīkstēšanās.

Mīlestībā veiksme uzsmaidīs, iestājoties rudenim. Atveriet sirdi mīlestībai un piedzīvosiet sirds ziedēšanas laiku.

 

Jaunava

Veselības uzturēšanai ir vajadzīgs labs miegs un brīvdienas. Rūpīgi jāizvērtē savas iespējas un jānosaka dzīves prioritātes. Savu spēku pārvērtēšana novedīs pie regulārām veselības problēmām.

Labklājība veidojas no saprātīgas līdzekļu tērēšanas. Aktīva darbošanās gada pirmajos mēnešos nesīs peļņu vasaras vidū.

Darbā viss atkarīgs no prasmes komunicēt ar citiem cilvēkiem. Pirms kaut ko uzsākat, ieteicams pakonsultēties ar speciālistiem. Viena galva gudra, divas kopā – vēl gudrākas.

Mīlestībā gaidāmi liktenīgi pavērsieni. Paturiet prātā, ka viss, kas notiek, notiek uz labu. Sirds nepakļaujas loģikai.

 

Svari

Veselības jomā satraukumu varēs just pavasara mēnešos. Laikus novērsti slimību simptomi ļaus lieliski justies visu atlikušo gadu.

Labklājības nodrošināšanai ieteicams savus resursus un naudu ieguldīt dažādos projektos vienlaikus. Tas vairos ienākumus un stabilitātes sajūtu.

Darbā jāklausa intuīcijai. Dariet tik, cik ir jūsu spēkos, par pārējo parūpēsies pati dzīve.

Mīlestības jomā gada sākumā veidosies spriedze, kas būs pārbaudījums attiecību stabilitātei. Līdz ar pavasara iestāšanos viss nostāsies savās vietās.

 

Skorpions

Veselībai jāatvēl galvenā loma šā gada laikā. Nevērīga attieksme pret savu veselību var novest pie asinsrites traucējumu problēmām.

Labklājības veidošanai labvēlīgāki būs rudens un ziemas mēneši. Gada pirmo pusi ieteicams veltīt savu vērtību un prioritāšu pārskatīšanai.

Darbā lielas pārmaiņas nav gaidāmas. Ja esat izlēmuši ko mainīt šajā sfērā, ieteicams to darīt septembrī.

Mīlestībā – kādi būs jūsu nolūki un attieksme pret partneri, tādas būs arī jūsu savstarpējās attiecības.

 

Strēlnieks

Veselības nostiprināšanai labvēlīga ir gada pirmā puse. Ķermenis viegli pakļausies dažādām ārstnieciskām procedūrām un ātri atjaunos enerģiju. Gada otrajā pusē jāvairās no pārslodzes.

Labklājība būs atkarīga no uzkrājumiem. Lielāki pirkumi un naudas ieguldīšana jāplāno laikus. Steigā veikti darījumi var nest zaudējumus.

Darbā būs iespējas uzlabot darba ap-stākļus vai pakāpties pa karjeras kāpnēm. Labvēlīgākais laiks darba vides sakārtošanai ir no aprīļa līdz augustam.

Mīlestībā pats svarīgākais ir saprast to, ka otrs cilvēks mums ir dots sirdij, nevis ērtumam. Ja šis attiecību pamatprincips jau ir izprasts, tad mīlestība būs visa gada garumā.

 

Mežāzis

Veselības nostiprināšanai vajadzīgas fiziskās aktivitātes svaigā gaisā. Mazkustīgs dzīvesveids var novest pie elpceļu saslimšanām un pastāvīga noguruma sajūtas.

Labklājības nostiprināšanai labvēlīgs gads. Aktīva darbošanās veidos stabilus pamatus nākamajiem gadiem.

Darba sfērā jāizvērtē savas iespējas, jo tikai pārdomāta rīcība ļaus sasniegt rezultātu. Labvēlīgākais laiks pārmaiņām būs no oktobra līdz Ziemassvētkiem.

Mīlestībā jūtas un kaisle virmos līdz pat jūnijam. Ir jāieklausās savā sirdī, lai spētu izprast, vai tās ir patiesas jūtas.

 

Ūdensvīrs

Veselības sakārtošanai un nostiprināšanai īpaša uzmanība jāvelta jūlijā un augustā. Karstais laiks var radīt sirdsdarbības un asinsrites traucējumus.

Labklājības drošībai jāizvērtē visi par un pret. Katra kļūda nesīs zaudējumus. Sākot ar septembri, situācija uzlabosies.

Darbā grūtākais periods būs gada sākums. Labvēlīgākais laiks pārmaiņām un darba apstākļu uzlabošanai ir oktobris.

Mīlestībā aktīvāks periods būs vasaras otrajā pusē un rudenī. Jauni, līdz šim nepazīstami cilvēki ienāks Ūdensvīra dzīvē. Mainoties pašam, mainās apkārtējie.

 

Zivis

Veselības pamats ir laba pašsajūta. Ieteicams izvairīties no diētām un ķermeņa koriģējošām procedūrām (izņemot vingrošanu), jo var tikt traucēta vielmaiņa.

Labklājības vairošanai lieliskas iespējas veidojas, sākot ar jūliju. Tas nozīmē, ka gada sākumā uzmanība jāveltī veselības nostiprināšanai, jo gada otrajā pusē būs vajadzīgs spēks un izturība, aktīvi darbojoties.

Darbā lielas pārmaiņas nav gaidāmas. Ja vēlamies kaut ko mainīt vai uzlabot, tad labvēlīgāks periods būs gada nogalē.

Mīlestības un sirdslietu jautājumu risināšanai labvēlīgākais periods ir vasara. Pārāk sakāpinātas jūtas un emocijas var pārprast un izraisīt pretēju rezultātu gaidītajam.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+