Mobilā versija
-4.0°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
16. februāris, 2016
Drukāt

Pārnēsājamais auto starteris (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kompānija “Gooloo” piedāvā automašīnas starteri “GF01” mobilā tālruņa lādētāja izmēros.

Nepatīkamu pārsteigumu gadījumos, kad auto akumulators pārstājis pildīt savus tiešos pienākumus, “GF01” vien jāiesprauž auto t. s. piepīpētājā, un apmēram 10 minūšu laikā tā 7500 mAh lielā baterija akumulatoru uzlādēs pietiekami, lai varētu iedarbināt auto. Protams, ierīce var uzlādēt arī mobilos telefonus un planšetdatorus – tai ir divas USB pieslēgvietas. “Gooloo” ierīcei piedāvā 18 mēnešu garantiju, un tā maksā ļoti konkurētspējīgus 60 dolārus.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kaut kā neticami, ka no auto akumulatora, kurš pārstējis pildīt savas funkcijas, var uzlādēt ierīci, ar kuru uzstartēt automobili! :DDD

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+