×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.3°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
12. janvāris, 2018
Drukāt

Pārprasta bravūra latgaliešu puišiem beidzas policijā (2)

26229471_691458424384500_8271774895537668715_n

Rēzeknē aizturēta jauniešu grupa, kas lietojot narkotikas mēģināja vairot savu popularitāti “Instagram”.

2017.gada nogalē Valsts policija ieguva informāciju par kādu aizdomīgu Instagram profilu. Minētajā profilā bija publicētas 17 fotogrāfijas un video, kuros redzams, ka vairāki cilvēki, iespējams, iegādājas, glabā un lieto narkotiskās vielas dažādās Rēzeknes iestādēs un citās sabiedriskajās vietās.

Lai pārbaudītu informāciju, Valsts policijas Rēzeknes iecirkņa policisti uzsāka administratīvo lietvedību, kuras ietvaros noskaidroja pārbaudāmo jauniešu personības. Informācijas pārbaudes gaitā iespējamie vainīgie tika aizturēti brīdī, kad viņi bija lietojuši narkotiskās vielas kādas daudzīvokļu mājas pagalmā. No notikuma vietas abi aizturētie tika nogādāti medicīnas iestādē – narkotisko vielu konstatēšanai organismā, kā arī policijas iecirknī paskaidrojumu sniegšanai.

Kā liecina saņemtie ekspertīžu slēdzieni, 1999.gadā un 2001.gadā dzimušie vīrieši ir lietojuši marihuānu. Savukārt pēc policijas rīcībā esošās informācijas, abi jaunieši vairakkārt iegādājušies un lietojuši narkotiskās vielas, lai publicētu savu “varoņdarbu” fotogrāfijas sociālajos tīklos, šādā veidā iegūtu popularitāti un palielinātu minētā Instagram profila sekotāju skaitu.

Pašlaik par šādiem noziedzīgajiem nodarījumiem abiem vīriešiem draud administratīvā atbildība. Par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu iegādāšanos vai glabāšanu nelielā apmērā bez nolūka tās realizēt vai par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu lietošanu — izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu līdz 280 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. 2001. gadā dzimušie “vīrieši” 🙂 Pareiz, labāk būtu alkoholu dzēruši un kāvušies, tas ir sabiedrībai pieņemamāks.

  2. Rēzeknes jaunatne rullē! Atbildēt

    Tas tāds sīkums vien ir,veči nomaksās soda nodevu par šiem,un pa kluso kādos krūmājos turpinās “kurināt” savas rezerves,ja tik likumsargi nebūs visu konfiscējuši. Tikai būs šiem mācība,kad sašmigojuši narkotikas neliks sociālajos tīklos savus varoņdarbus.
    Baltā tuksneša saule norietēja! ????

Draugiem Facebook Twitter Google+