×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
25. janvāris, 2012
Drukāt

Pārprasts taisnīgums


“LA” 17. numurā publicētais raksts “Sportisti palīdz optimizēt budžetu” mudināja pārdomām par valdības piešķirto naudas balvu sadales taisnīgumu.

 

Tā jau laikam ir – jo interesantāks sporta veids, jo vairāk skatītāju. Motosports tomēr ir viens no interesantākajiem. Latvijā jau kopš 1996. gada notiek pasaules motokrosa čempionāta posmu sacensības blakusvāģu klasē, un Ķeguma trasē “Zelta zirgs” arvien tās vēro no 20 000 līdz 25 tūkstošiem skatītāju.

Bet nu motosporta cienītājiem nepatīkams pārsteigums. Kā varēja tik zemu novērtēt brāļu Daideru panākumus! 2010. gadā Lauris un Jānis pasaules čempionātā izcīnīja bronzas medaļas, pagājušajā gadā – sudraba, bet viņu prēmijas ir niecīgas, salīdzinot ar citām. Patiešām žēl šo jauno puišu. Kā viņi tagad var gatavoties jaunajai sacīkšu sezonai? Varbūt vispār vairs nebrauks par tādu pārestību? Aizvainots var būt arī brāļu treneris Kristers Serģis. Cik tad mums ir to labo motobraucēju – vēl Māris Rupeiks un brāļi Sīļi.

Makšķerēšana ir interesanta lieta, bet ja to novērtē augstāk par motokrosu… Pasaules čempionāts karpu makšķerēšanā ilgst vien pāris dienu, motokrosā – 13 posmi dažādās valstīs no agra pavasara līdz rudenim. Nezinu gan, kur tie vērtētāji bija, ka Daiderus pazemoja uz nulli. Tāpat jauno šķēpmetēju Sirmo.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+