×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.4°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
10. novembris, 2016
Drukāt

Pārskatot uzvārdus un titulus, Rīgā viesojas stiprākā komanda

LETALETA

“Pārskatot uzvārdus un titulus, teorētiski stiprākā komanda,” par Elīnas Babkinas pārstāvēto Samsunas “Canik” pirms šovakar paredzētās FIBA Eiropas kausa izcīņas basketbola spēles saka “TTT Rīga” galvenais treneris Aigars Nerips.

“Samsunai ir visvairāk leģionāru mūsu grupā. Pārskatot uzvārdus un titulus, teorētiski stiprākā komanda, taču laukumā aina ir cita un zaudējumu bijis vairāk nekā uzvaru. Ņemot vērā Samsunas potenciālu un galvenā trenera maiņu, jābūt maksimāli uzmanīgiem. Jākoncentrējas līdzvērtīgai cīņai ar domu par uzvaru. Pretinieces ir labi nokomplektētas visās pozīcijās. Vairākas spēlētājas var vadīt saspēli vai darboties kā kombo aizsargi divās pozīcijās. Rūpīgi jāsagatavojas taktiski, video analīzi turpināsim līdz spēles dienai. Nezināmas ir jaunā trenera iestrādes. Galveno uzmanību veltīsim mūsu aizsardzības sistēmu izpildei,” grūtai spēlei gatavojas Aigars Nerips.

Rīgas komandas līdzjutējiem pretinieču rindās atpazīstamākā būs Latvijas valstsvienības saspēles vadītāja Elīna Babkina. Amerikāniete Ešaija Mērfija pirms diviem gadiem kopā ar Aneti Jēkabsoni-Žogotu Fīniksas “Mercury” sastāvā kļuva par WNBA čempioni, horvātietēm Antonijai Mišurai-Sandričai un Lukai Ivankovičai ir olimpiskā pieredze.

Samsunas komandas neveiksmīgais sezonas sākums skaidrojams ar galvenā trenera nāvi, kurš vienā no pēdējām pārbaudes spēlēm tika hospitalizēts ar sirdstrieku un vēlāk slimnīcā mira. Spēlētājām tas bija psiholoģisks šoks, bet jaunais galvenais treneris Erdals Jegins amatā tika apstiprināts tikai pagājušajā nedēļā.

Pirmajās divās spēļu kārtās “TTT Rīga” izcīnījusi vienu uzvaru, “Canik” abus mačus zaudējusi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+