×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
1. novembris, 2016
Drukāt

Pārsteidzoši: Kartupeļu mizas matu krāsošanai!

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Mēs nespējam apturēt matu nosirmošanu, vienīgais, kas ir mūsu spēkos – tos nokrāsot. Ja tev ir alerģija pret mākslīgajām krāsvielām vai arī vienkārši nevēlies tās lietot, jo tajās taču ir tik daudz kaitīgu sastāvdaļu, mums ir interesants piedāvājums – kartupelu miziņas pret sirmumu. Kā izmantot šo dabīgo krāsošanas metodi?

Ar gadiem sirmi mati parādās mums visiem. Ja vēlies nedaudz atpūsties no “ķīmijas” izmēģini metodi, kas droši, kaut arī tikai vairāku nedēļu laikā ļaus atbrīvoties no nodevīgajiem sirmajiem matiem.

Kāpēc kartupeļu mizai piemīt šādas īpašības? Viss izskaidrojams ar kartupeļos esošo cieti. Tieši tā iedarbojas kā krāsviela! Tiesa gan, ar to matus krāsot var ne visi, bet tie, kuru mati ir toņos no gaiši brūna līdz tumši rudam.

Tumšākos matos cietes iedarbība vienkārši nebūs redzama, savukārt blondiem matiem piešķirs ne īpaši skaistu, tumšāku nokrāsu. Toties citu krāsu matiem efekts padodas ļoti dabīgs un maigs, tāpēc matu krāsošana ar kartupeļu miziņu novārījumu derēs arī vīriešiem ar rūsganiem matiem, kuri nevēlas afišēt, ka “kaut ko darījuši” ar saviem matiem.

Kā pagatavot matu krāsvielu no kartupeļu miziņām – nākamajā lapā!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+