Latvijā
Kriminālziņas

Pārsteigums! Taksometrā atrod “Kinder Surprise” olu ar narkotikām 16

Foto – RPP

Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki taksometrā pie taksista un trim pasažieriem atradusi “Kinder Surprise” olu ar narkotikām, aģentūru LETA informēja RPP.

RPP Latgales pārvaldes darbinieki 3.decembra naktī, patrulējot Grīziņkalnā, pamanīja kādu taksometru, kas bija novietots stāvēšanai neatļauta vietā.

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Pārbaudot transportlīdzekli, tajā konstatētas četras personas – trīs vīrieši un viena sieviete. Policistu klātbūtnē visas personas sākušas manāmi nervozēt. Veikta personas datu pārbaude, kuras laikā konstatēts, ka diviem vīriešiem, tai skaitā taksometra šoferim, ir noteikta Valsts policijas (VP) uzraudzība. Savukārt otram policijas uzraudzībā esošajam vīrietim ir noteikts arī aizliegums nakts laikā atrasties ārpus dzīvesvietas. Par personas prombūtni policisti pieņēma rakstisku paskaidrojumu.

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Sarunas laikā ievērots, ka aizmugurējā sēdeklī pie drošības jostas ir paslēpts “Kinder Surprise” plastmasas ola, caur kuru bija pamanāms folija vīstoklis ar, iespējams, narkotikām. Aplūkojot rūpīgāk notikumā iesaistītās personas, konstatēts, ka viņi, iespējams, ir narkotisko vielu reibumā par ko liecināja sašaurinātas acu zīlītes, nekoordinētās kustības un palēninātā runa.

Izsaukti VP darbinieki, kuri pārņēma darbu adresē.

LA.lv