×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
17. marts, 2012
Drukāt

Partijai “Gods kalpot Rīgai!” sapulcējušies 315 dibinātāji

godss

Mazajā ģildē, Rīgā, sestdien, 17.martā, pulcējušies vairāk nekā 300 cilvēku, lai dibinātu partiju “Gods kalpot Rīgai!”. Kā dibinātāji pirmajā kongresā reģistrējušies 315 cilvēki.

Partijā apvienojušies cilvēki, kuri vēlas izveidot Rīgu par vietējā biznesa izaugsmes centru, draudzīgāko pilsētu ģimenēm ar bērniem, kultūras un mākslas metropoli, vienu no ekoloģiski zaļākajām pilsētām Eiropā, vietu, kas nākotnē motivētu iedzīvotājus nepamest Latviju, ar savu darbu un entuziasmu celt nevis svešas, bet savas valsts labklājību.

Partijas nolūks ir padarīt Rīgu par pilsētu, kurā ir viens no zemākajiem bezdarba līmeņiem Eiropas Savienībā un kura ir viena no pieprasītākajiem tūristu ceļamērķiem.

Partija būs lokālpatriotisks veidojums, kas aizstāvēs galvaspilsētas intereses, un tās programmai par pamatu ņemta Rīgas pilsētas ilgtermiņa attīstības stratēģija laikam līdz 2025.gadam.

“Mūsu mērķi ir ambiciozi. Nākamajās pašvaldības vēlēšanās vēlamies iegūt trešdaļu no Rīgas domes pārstāvniecības. Tas ceļš nebūs viegls, konkurenti mūs paspējuši apbērēt vēl pat pirms partijas izveidošanas. Taču tas mani nebaida, tieši otrādi – vēl vairāk stiprina pārliecību, ka esam uz pareizā ceļa,” šodien uzrunā domubiedriem norādīja partijas līderis Andris Ameriks.

Partijas dibinātāju vidū ir ap 30 uzņēmēju, 26 studenti, virkne mākslas un kultūras nozares darbinieku, piemēram, diriģente Oksana Čerkasova, mākslinieciskā vadītāja Inta Gailīte, operdziedātāja Ieva Viļuma, filmu producente Dace Kudiņa.

Dibinātāju vidū ir pensionāru federācijas priekšsēdētāja Aina Verze, kristīgo konfesiju pārstāvji Ainars Baštiks, Rolands Bračs, profesori Ausma Cimdiņa, Juris Ozoliņš, Olafs Brūveris, Juris Zaķis, Vitolds Zahars, augstskolu mācībspēki un zinātnieki Leons Amoliņš, Egons Lavendels, Visvaldis Vrubļevskis, Elita Stikute, Egils Plūme, kā arī daudzi citi.

Partijai ir vairāk nekā 400 cilvēku plašs atbalstītāju loks, kuru vidū ir Latvijas Kultūras akadēmijas rektors Jānis Siliņš, mūzikas un mākslas festivāla Bildes vadītāja Tija Auziņa, kordiriģents Romāns Vanags, baletmeistars Aivars Leimanis, diriģents Ints Teterovskis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+