×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
1. oktobris, 2016
Drukāt

Kongresu sāk ar Tēvreizi. Par GKR un “Saskaņu” rakstīšot mācību grāmatās (25)

Foto - LETAFoto - LETA

Par Rīgas domes valdošo koalīciju veidojošo partiju “Gods kalpot Rīgai” (GKR) un “Saskaņa” sadarbību kādreiz rakstīs mācību grāmatās, parādot to kā labo piemēru Latvijas politikas attīstībā, uzrunājot GKR 5.kongresā dalībniekus, teica “Saskaņas” vadītājs, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (S).

“Saskaņa” un GKR sadarbojas jau septiņus gadus un sešus mēnešus. Savukārt valstī pa šo laiku ir nomainījušies trīs prezidenti un ļoti daudzi ministri, viņš atzīmēja.

“Kā valsts var attīstīties, ja ministri mainās katru gadu? Kā var attīstīties valsts, ja politiskās partijas, kas ir atbildīgas, nesadarbojas savā starpā?” jautāja Ušakovs.

Pēc viņa vārdiem, par GKR un “Saskaņa” sadarbību rakstīs mācību grāmatās, jo tas ir unikāls piemērs Latvijas politikā, ka divas partijas tik veiksmīgi un tik ilglaicīgi sadarbojas.

Ušakovs uzsvēra, ka abām partijām priekšā ir sarežģīts laiks, jo labējās partijas centīsies pārņemt varu Rīgā, tāpēc visiem GKR un “Saskaņas” politiķiem esot jārēķinās ar apmelošanu. Ja labējie politiķi nokļūs pie varas Rīgā, tad “sērga, kas pastāv valsts vadībā, tiks pārnesta arī uz galvaspilsētu”, sacīja “Saskaņas” līderis.

Kongresu atklāja GKR deputāta, mācītāja Ainara Baštika uzruna, kurā viņš aicināja visus būs pateicīgiem un godīgi kalpot. Uzrunas nobeigumā viņš aicināja visu partijas pārstāvjus piecelties un kopīgi noskaitīt tēvreizi.

Pievienot komentāru

Komentāri (25)

 1. Grāmatās: kā labāk izagt RD? Atbildēt

  Viņš ir nojūdzies, jo domā, ka visi ir dumji, neredz zagļus…

 2. Kas par pretīgu liekulību! Grāmatās rakstīs kā par Latvijas lielākiem naidniekiem.

 3. Cietuma kamerā viņi varēs rakstīt kaut mīlestības vēstules viens otram.

 4. Rakstīs, rakstīs,- krievu enciklopēdijā… Latviešiem jūs esat kangari!!!

 5. Gott mit uns!

 6. Rakstīs jau rakstīs kā par latviešu tautas nodevējiem !

 7. Rakstīs, kā, pateicoties latviešu kangariem (GKR), par latviešu galvaspilsētas mēru kļuva viens promaskavisks elements.

 8. Ameriks solās remontēt iekšpagalmus. Rīdziniek, paskaties savās tāmēs – REMONTĒS PAR TAVU NAUDU, ar amerika un ušakova izraudzītām firmām un lielīsies, cik viņi lieli “labdari”, kā rūpējas par rīdzinieku labklājību. Ieskaties savās dzīvojamo māju apsaimniekošanas tāmēs – caurbraucamos ceļu iekšpagalmā gar māju remontam paredz 16 000 EUR. Gan jau tā no katras mājas un nāks uz vēlēšanām, lielīsies – cik ameriks un ušakovs labi saimnieki.
  Esi uzmanīgs. rīdziniek – par tavu naudu Rīgas namu pārvaldnieks remontēs uz tavai mājai piesaistītās svešās zemes piebraucamos ceļus un gan jau no savām zināmām firmām saņems vēlēšanu dāvanas, “otkatus”.
  Vai tā neizskatīsies politiska krāpšana – par tavu naudu?

  • Par tavu naudu izremontēs un tad svešās zemes nomas cena augs – kā tad, uzlabota infrastruktūra, uzliks vēl kādu soliņu, kur dzērājiem pasēdēt, kādu kasti smilšu ierīkos – par tavu naudu – būs kur suņiem un kaķiem kur ierīkot tualeti. Bet pašlaik RĪGAS NAMU PĀRVALDNIEKS (RNP) atņem sētniekiem darbu un par tavu naudu nodod uzkopt pagalmus firmām, trepes slaucīt firmām (uz trepēm nav redzēti, pagalmu, kad zelmenis bija pus metra, vienreiz rupji notrimerēja)., bet paintereējieties, par kādu naudu.Pirms pārs gadiem pierakstīja pat sniega izvešanu dzīvok;ļiem maksāt 39 santīmus no kvm, kad pagalmos traktori nav redzēti. Tā ka priecājieties – ameriks un ušakos par savu naudu no kabatas tevi aplaimos.

 9. Sitiem vecisiem nau ne kauna ne goda to parada vinu smins seja .

 10. Cik izdevīgi šīm niecībām ir norobežoties no demokrātiskas valsts, kurā dzīvo, nievāt tās tikumus, valodu un pienākumus. Mīlu savu gultu, pagalmu bet neieredzu valsti, kurā dzīvoju. Kā kaprīzi bērneļi. Man ir kauns par tādiem līdzcilvēkiem.

 11. Sitiem vecisiem nau ne kauna ne goad mto parada vinu smins seja ,

 12. SITIEM VECISIEM NAU NE KAUN NE GODA MTO PARAD VINU SMINS SEJA .

 13. Citiem ceļu uz debesīm rāda, pats brauc uz elli. Atbildēt

  Var gadīties, ka komjaunieši, kas kongresu sāk ar Tēvreizi, karjeru beigs ar ķurķi. Liekulība, kā sacīt jāsaka, pie laba nenoved …

 14. Divi tipiski pederastu viepļi. Brilles, lai, uzkabinājuši, bļa…

 15. Gribētos, lai N,Ušakovs tiktu ievēlēts R.Vējoņa vietā, būtu kaut kādas reālas rūpes par pensionāriem/invalīdiem, tagad R.Vējonis spodrinā savu tēlu ar Modes demonstrēšanu un viņam nav laika pat atbildēt uz savas tautas izmisuma vēstulēm. N.Ušakovs ir malacis, tādam jābūt Latvijas prezidentam.
  N.Ušakovs atbild uz izmisuma vēstulēm un cenšās, lai pensionāres/invalīdes sapņi īstenotos, paldies viņam!

 16. Idiotisms un nekas vairāk! Latvieši, “kristieši” ir pārdevušies par naudiņām. Nožēlojami! … un smieklīgi

 17. Latvijas Avīze un tik neitrāli? Zili brīnumi!

  • Kāds sakars LA ar Rīgas Domi? It ka kāds nezinātu, ka SC ir Kremļa aģentūra. Par to jau raksta pat Krievijas prese. Daži vēl nav atmodušies…

Draugiem Facebook Twitter Google+