×
Mobilā versija
Brīdinājums +30.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
27. maijs, 2017
Drukāt

Partijas priekšvēlēšanu kampaņai atvēlējušas teju miljonu eiro (4)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, partijas pastiprināti sākušas izvērst politisko aģitāciju, un saskaņā ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) datiem tās priekšvēlēšanu kampaņai šoreiz kopumā ir atvēlējušas teju miljonu eiro. Par to sestdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas sešos”.

Vistuvāk aģitācijas limita griestiem ir viens politiskais spēks, kas iztērējis gandrīz 90% no kampaņas atļautā finansējuma. Vēl trīs partijas pietuvojušās 70% slieksnim. Partiju nosaukumus KNAB neatklāj.

“Mēs nepraktizējam, ka nosaucam, ņemot vērā, ka viņi 100% slieksnim netuvojas. Ja tuvotos, tad mēs reaģētu un nekavējoties nosauktu tās partijas. Mums būtu jāziņo publiski par pieņemtajiem lēmumiem,” skaidroja KNAB pārstāve Inga Jaunskunga.

Ja priekšvēlēšanu aģitācijas atļautais finansējums tiek pārsniegts, kampaņa nekavējoties ir jāpārtrauc. Limits katrai partijai ir individuāls, ņemot vērā to, kurās pašvaldībās tās startē.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Varēja nosaukt vismaz tās partijas, kuras apzinās ka nesaprātīgi tēriņi nav pieļaujami Kurš gan godīgs cilvēks var atļauties tērēt miljonu reklāmai?

  2. Man neinteresē,bet nevar nedzirdēt visu dienu skandinām to,ka “politiķi” runā tik par otru.Un kad būs jādod atskaites,raustīs plecus,viņi tak neko nesolīja.Un nesola ar,ko nu?

  3. Paziņoju, ka miljonu mēs no Maksātnespējas aģentūras nedribējām noslaukt, bet viņi paši piedāvāja. Bet mēs, oficiāli, centīsimies visu, kas virs miljona norakstīt uz veiksmīgu tirgošanu ar puķēm.

Draugiem Facebook Twitter Google+