Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
5. novembris, 2014
Drukāt

Partijas vienojas par Saeimas frakciju vadību; “Vienotības” frakciju vadīs Āboltiņa (3)

Foto: LETAFoto: LETA

12.Saeimā pārstāvētās partijas vienojušās par parlamenta frakciju vadību; “Vienotības” Saeimas frakciju vadīs partijas līdere Solvita Āboltiņa.

Savukārt “Vienotības” Saeimas frakcijas priekšsēdētājas vietnieki būs Edvards Smiltēns un bijušais eiroparlamentārietis Kārlis Šadurskis.

“Saskaņas” Saeimas frakciju turpinās vadīt Jānis Urbanovičs, viņa vietnieka pienākumus pildīs Valērijs Agešins, Zaļo un zemnieku savienības Saeimas frakcijas priekšsēdētājs arī 12.Saeimas sasaukumā būs Augusts Brigmanis un viņa vietnieks – Ingmārs Līdaka.

Nacionālās apvienības Saeimas frakcijas vadītājs būs bijušais tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš, bet viņa vietnieks – apvienības līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars.

Latvijas Reģionu apvienības Saeimas frakciju vadīs Dainis Liepiņš. Viņam būs divi vietnieki – Juris Viļums un Nellija Kleinberga.

Savukārt partijas “No sirds Latvijai” frakcijas vadītāja būs partijas līdere Ingūna Sudraba, bet viņas vietnieks – Gunārs Kūtris.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Beidzot ir noskaidroti tie, kuri organizēja mīnusiņu kampaņu pret Āboltiņu. Tie ir bijušās reformu partijas biedri un viņu Izraēlas diasporas brālība. Ar Reformu partiju tankistiem neizdevās pārņemt varu. Tagad salīda Vienotībā. Tā ka Vienotību gaida “jautri” laiki.

  2. Rižā Bestija netika ievēlēta Saeimā, bet vadīs Vienotību. Tas ir solis atpakaļ uz pagātni.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+