Latvijā
Politika

Partiju apvienībai “Jaunā Vienotība” pievienojas Jēkabpils reģionālā partija1


Krišjānis Kariņš
Krišjānis Kariņš
Foto – Dainis Bušmanis

Šodien partiju apvienības “Jaunā Vienotība” kopsapulcē apstiprināts Jēkabpils reģionālās partijas iesniegums par iestāšanos apvienībā. Līdz ar to partiju apvienību pašlaik veido jau piecas partijas – “Vienotība”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei” un “Jēkabpils reģionālā partija”.

“Ar katru jaunu biedru partiju apvienība kļūst spēcīgāka un esmu gandarīts, ka šobrīd esam plaši pārstāvēti visā Latvijā. Partiju apvienības paplašināšanās turpināsies,” uzsvēra partiju apvienības valdes priekšsēdētājs un apvienības premjera amata kandidāts Krišjānis Kariņš

Partijas “Vienotība” valdes priekšsēdētājs Arvils Ašeradens savukārt norādīja, ka par spīti politiskās vides sadrumstalotībai, mums ir izdevies panākt, ka partijas ar līdzīgām vērtībām strādā kopā partiju apvienībā.

“Mums ir kopīgi mērķi, un mēs esam gatavi produktīvi un kompetenti kopā strādāt Latvijas izaugsmei. Priekšvēlēšanu periodā es aicinu vēlētājus būt vērīgiem un domāt līdzi – vai cilvēki, kas mainījuši partijas kā zeķes, ir tie, kuri spēs vadīt valsti. Vai apkārt staigātāji atkal neaizbēgs pie pirmajām problēmām, kā to ieraduši darīt. “Jaunā Vienotība” ir balstīta kopīgās vērtībās un mūsu apvienība vēl paplašināsies,” uzsvēra Ašeradens.

LA.lv