×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
27. augusts, 2014
Drukāt

Partiju ziedojumu lādītes tūkst (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Visas partijas augustā saņēmušas ziedojumus; dāsnākie sponsori – “Vienotībai” un ZZS, liecina informācija KNAB mājas lapā.

Ziedojumi partijai “Vienotība” šomēnes pieauguši līdz teju 60 tūkstošiem eiro, un visvairāk – katra pa 16 000 eiro – partijai ziedojušas “Kurzemes degvielas” īpašnieka Argoda Lūsiņa radinieces Antra un Baiba Lūsiņas.

Savukārt Ingunas Sudrabas nodibinātajai partijai “No sirds Latvijai” Jānis Dāvis augustā ziedojis 15 500 eiro.

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) līdz šim augustā ziedojumos saņēmusi 152,47 tūkstošus eiro, liecina informācija Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja mājaslapā.

Lielākā ziedotā summa partijai augustā bijusi 14 000 eiro, ko tās kasē ieskaitījis 12. Saeimas vēlēšanu deputāta kandidāta, uzņēmēja Gunta Belēviča dēls Artūrs Belēvičs.

SIA “DLLA” valdes priekšsēdētājs Armands Lībietis, kurš no Latvijas Zaļās partijas saraksta kandidēja 2013. gada pašvaldību vēlēšanās Jēkabpilī, augustā ZZS divas reizes ziedojis pa 5000 eiro.

12.Saeimas vēlēšanas notiks 4.oktobrī, un tajās startēs 13 partijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai varam PIEĻAUT partiju sponsoru PRIORITĀTI un VISAS DARBĪBAS TURPINĀŠANU IESĀKTĀ GARĀ KĀ JAU NOTICIS VISUS NEATKARĪBAS GADUS??? Domāju, ka NĒ!? Pretējā gadījumā NEKAD VALSTS NEATKOPSIES NO KRĪZES un IEDZĪVOTĀJI DZĪVOS KĀ PĒDĒJIE PASAULES UBAGI…Jāievēl Saeima un tādi cilvēki, kuri NEKLAPĒ AR MĒLI, NETURPINA TAUTAS TURĒŠANU NEZIŅĀ, dara zināmus ISTOS apstākļus, KĀPĒC ESAM TUR, KUR ESAM ,KĀPĒC MŪSU VALSTĪ ATĻAUJ NESODĪTI DARBOTIES PRETVALSTIKIEM ELEMENTIEM un viņi pat TIEK SARGĀTI?????? Pie vainas diemžēl nav NE Kozlovskis, ne DP, ne kāda cita struktūra, bet GAN parakstītie dokumenti no prezidenta GUNTA ULMAŅA UN PIRMĀS VALDĪBAS VADĪTĀJA GODMAŅA PUSES , KĀ ARĪ VAIRAS VĪĶES-FREIBERGAS, LATVIJAI STĀJOTIES EIROPAS SAVIENĪBĀ, parakstītās vienošanās un noteikumi mūsu valstij! TĀ domāju tāpēc, ka netiek aizturēti nekārtību cēlāji, BET TO NOVĒRSĒJI!!! Valsts iekšējā stabilitāte ir NOSACĪTA…Visas valdības IETUR NOSPRAUSTO KURSU, IZLIEKOTIES PAE AKLĀM, NEVARĪGĀM, KURLĀM…Latvieši savā vienīgajā valstī uz pasaules ir PABĒRNU LOMĀ…ES realizē valstij bieži NEPIEŅEMAMUS NOSACĪJUMUS un PILNĪGI IGNORĒ PAMATIEDZĪVOTĀJUS SAVĀ ZEMĒ!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+