Mobilā versija
Brīdinājums +0.5°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
8. decembris, 2015
Drukāt

Pārtikas pakās trūcīgajiem būs jauni produkti

Foto: LETAFoto: LETA

Pārtikas pakās trūcīgākajiem nākamā gada vidū būs jauni produkti, aģentūra BNS uzzināja Labklājības ministrijā.

Ministrija informē, ka precizēti pārtikas preču komplektēšanas nosacījumi. Pārtikas komplektos papildus līdzšinējiem pārtikas produktiem ievietos arī sautētās liellopu gaļas konservus, olu pulveri un kartupeļu biezputras pārslas.

Tāpat paredzēts jauns komplekta veids gatavās maltītes pagatavošanai. To saņems partnerorganizācijas, kas nodrošina zupas virtuves pakalpojumu.

Jaunā satura komplektus varēs saņemt pēc jaunā pārtikas palīdzības piegādes publiskā iepirkuma noslēgšanās, sākot no 2016. gada 1.jūnija.

Izmaiņas paredz otrdien valdībā apstiprinātie grozījumi Ministru kabineta noteikumos par darbības programmas “Pārtikas un pamata materiālās palīdzības sniegšana vistrūcīgākajām personām 2014.-2020. gada plānošanas periodā īstenošanu”.

Palīdzību trūcīgajiem un cilvēkiem krīzes situācijās finansē no Eiropas Atbalsta fonda.

Pievienot komentāru

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (1)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+