Mobilā versija
+4.2°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
8. decembris, 2015
Drukāt

Pārtikas pakās trūcīgajiem būs jauni produkti

Foto: LETAFoto: LETA

Pārtikas pakās trūcīgākajiem nākamā gada vidū būs jauni produkti, aģentūra BNS uzzināja Labklājības ministrijā.

Ministrija informē, ka precizēti pārtikas preču komplektēšanas nosacījumi. Pārtikas komplektos papildus līdzšinējiem pārtikas produktiem ievietos arī sautētās liellopu gaļas konservus, olu pulveri un kartupeļu biezputras pārslas.

Tāpat paredzēts jauns komplekta veids gatavās maltītes pagatavošanai. To saņems partnerorganizācijas, kas nodrošina zupas virtuves pakalpojumu.

Jaunā satura komplektus varēs saņemt pēc jaunā pārtikas palīdzības piegādes publiskā iepirkuma noslēgšanās, sākot no 2016. gada 1.jūnija.

Izmaiņas paredz otrdien valdībā apstiprinātie grozījumi Ministru kabineta noteikumos par darbības programmas “Pārtikas un pamata materiālās palīdzības sniegšana vistrūcīgākajām personām 2014.-2020. gada plānošanas periodā īstenošanu”.

Palīdzību trūcīgajiem un cilvēkiem krīzes situācijās finansē no Eiropas Atbalsta fonda.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (65)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (4)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+