Mobilā versija
+3.9°C
Eleonora, Ariadne
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
15. maijs, 2015
Drukāt

Partneri saņem “Lielo ozolzīli” (1)

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

LBAS pateicības balvu saņēma "Latvijas Avīze", kas drukāto mediju vidū ir visvairāk lasītā tieši arodbiedrību jautājumos.

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) savas darbības 25 gadu jubilejā ceturtdien sumināja labākos sadarbības partnerus, pasniedzot balvu – “Lielā ozolzīle”.

Balvu saņēma tie sadarbības partneri, kas ilgtermiņā sevi pierādījuši kā sociāli atbildīgus darba devējus – attīstījuši sociālo dialogu, rūpējušies par darbinieku sociāli ekonomisko apstākļu un darba vides uzlabošanu. Viens no lielākajiem darba devējiem valstī AS “Latvijas dzelzceļš” tika sumināts par pārdomātu politiku un rūpēm par saviem darbiniekiem, cienīgu un darbam atbilstošu samaksu. “Latvijas dzelzceļa” valdes priekšsēdētājs Uģis Magonis, atzīmējot straujo uzņēmuma izaugsmi, atzina, ka tas nebūtu iespējams bez motivētiem, augsti disciplinētiem darbiniekiem un labas arodbiedrības.

Par sasniegumiem “Lielo ozolzīli” saņēma arī AS “Valmieras stikla šķiedra”, AS “Olainfarm”, SIA “Vent­amonjaks serviss”, AS “Sadales tīkls”, AS “Latvijas finieris”, “VG Kvadra PAK”, “Cemex”, AS “Cēsu alus”, SIA “Rimi Latvia”. AS “Latvijas finieris” padomes priekšsēdētājs Uldis Biķis pēc balvas saņemšanas atzina, ka uzņēmums strādā, balstoties uz trīs vaļiem – izpratni par mērķi, izglītību un spēju mainīties, un tas nozīmē – reizēm pieņemt nepopulārus lēmumus, un, ja kolektīvs to saprot, tad ir labi.

“Lielā ozolzīle” piešķirta arī Liepājas pilsētas domei, Jelgavas pilsētas domei un Daugavpils novada domei, kā arī VSIA “Slimnīca Ģintermuiža”, SIA “Jūrmalas ūdens”, Daugavpils Universitātei, Rīgas 1. speciālajai internātpamatskolai un Latvijas Lauksaimniecības universitātei. LBAS pateicības balvu saņēma “Latvijas Avīze”, kas drukāto mediju vidū ir visvairāk lasītā tieši arodbiedrību jautājumos.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. arodbiedrībām liels spēks! tā turpināt!

Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (15)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+