Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
15. maijs, 2015
Drukāt

Partneri saņem “Lielo ozolzīli” (1)

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

LBAS pateicības balvu saņēma "Latvijas Avīze", kas drukāto mediju vidū ir visvairāk lasītā tieši arodbiedrību jautājumos.

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) savas darbības 25 gadu jubilejā ceturtdien sumināja labākos sadarbības partnerus, pasniedzot balvu – “Lielā ozolzīle”.

Balvu saņēma tie sadarbības partneri, kas ilgtermiņā sevi pierādījuši kā sociāli atbildīgus darba devējus – attīstījuši sociālo dialogu, rūpējušies par darbinieku sociāli ekonomisko apstākļu un darba vides uzlabošanu. Viens no lielākajiem darba devējiem valstī AS “Latvijas dzelzceļš” tika sumināts par pārdomātu politiku un rūpēm par saviem darbiniekiem, cienīgu un darbam atbilstošu samaksu. “Latvijas dzelzceļa” valdes priekšsēdētājs Uģis Magonis, atzīmējot straujo uzņēmuma izaugsmi, atzina, ka tas nebūtu iespējams bez motivētiem, augsti disciplinētiem darbiniekiem un labas arodbiedrības.

Par sasniegumiem “Lielo ozolzīli” saņēma arī AS “Valmieras stikla šķiedra”, AS “Olainfarm”, SIA “Vent­amonjaks serviss”, AS “Sadales tīkls”, AS “Latvijas finieris”, “VG Kvadra PAK”, “Cemex”, AS “Cēsu alus”, SIA “Rimi Latvia”. AS “Latvijas finieris” padomes priekšsēdētājs Uldis Biķis pēc balvas saņemšanas atzina, ka uzņēmums strādā, balstoties uz trīs vaļiem – izpratni par mērķi, izglītību un spēju mainīties, un tas nozīmē – reizēm pieņemt nepopulārus lēmumus, un, ja kolektīvs to saprot, tad ir labi.

“Lielā ozolzīle” piešķirta arī Liepājas pilsētas domei, Jelgavas pilsētas domei un Daugavpils novada domei, kā arī VSIA “Slimnīca Ģintermuiža”, SIA “Jūrmalas ūdens”, Daugavpils Universitātei, Rīgas 1. speciālajai internātpamatskolai un Latvijas Lauksaimniecības universitātei. LBAS pateicības balvu saņēma “Latvijas Avīze”, kas drukāto mediju vidū ir visvairāk lasītā tieši arodbiedrību jautājumos.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. arodbiedrībām liels spēks! tā turpināt!

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumu (1)Saskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+