×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
4. decembris, 2012
Drukāt

Pārtrauks uzņemt seriālu “Ēnu spēles”

Foto - LETAFoto - LETA

Patlaban netiek plānots veidot turpinājumu TV3 daudzsēriju detektīvfilmai “Ēnu spēles”, taču nav izslēgta iespēja kādā mirklī atsākt tās filmēšanu, aģentūrai BNS sacīja kompānijas MTG televīziju kanālu direktore Baiba Zūzena.

Uz jautājumu, kādu iemeslu dēļ filmas uzņemšana netiks turpināta, jo “Ēnu spēļu” pirmā sērija ierindojās visvairāk skatīto raidījumu pirmajā vietā Latvijā, bet pašlaik ir desmitajā, Zūzena atbildēja, ka reklāmas tirgus joprojām neesot atkopies pēc ekonomiskās krīzes, bet izmaksas projektam ir augstas.

“Patlaban netiek plānots veidot turpinājumu TV3 daudzsēriju detektīvfilmai “Ēnu spēles”. Tas, protams, neizslēdz iespēju kādā mirklī atsākt tās filmēšanu. Tomēr pašlaik, kad reklāmas tirgus vēl nav nostājies uz kājām, ir sarežģīti realizēt projektu, kura izmaksas, lai nodrošinātu augstu kvalitāti, ir augstas,” pastāstīja Zūzena.

“Ēnu spēļu” režisore bija Inta Gorodecka. Galvenos varoņus Robertu un Gabrielu tēloja Ilze Ķuzule-Skrastiņa un Ainārs Ančevskis.

Aģentūras TNS dati liecina, ka “Ēnu spēļu” pirmo sēriju noskatījās 235,7 tūkstoši skatītāju, kas ļāva filmai septembrī ierindoties visvairāk skatīto raidījumu saraksta augšgalā, savukārt oktobrī tās auditorija bija vidēji 174 tūkstoši katrai sērijai, kas nozīmēja desmito vietu visvairāk skatīto raidījumu vidū Latvijā.

Detektīvfilmas “Ēnu spēles” pēdējā sērija “Aizliegtais auglis” būs redzama 9.decembrī.

TV3 uzņem arī nacionālo seriālu “UgunsGrēks”, kuras režisore arī ir Gorodecka.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+