Reuters/Scanpix

Pārtrūkst “Spurs” un Bertāna uzvaru sērija 0

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns svētdien spēlēja nepilnu pusotru minūti, bet viņa pārstāvētā Sanantonio “Spurs” komanda Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionāta spēlē viesos ar 103:106 (15:27, 32:20, 28:41, 28:18) zaudēja Milvoki “Bucks” vienībai, pārtraucot sešus uzvaru sēriju.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43
Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144

Bertāns šajā mačā laukumā pavadīja vien minūti un 22 sekundes, pa grozu nemetot, bet izcīnot vienu atlēkušo bumbu.

“Spurs” spēles gaitā zaudēja ar 15 punktiem, taču mača beigās daudz netrūka, lai Sanantonio komanda izglābtos no zaudējuma.

Viesiem 34 punktus guva pēdējos mačos ļoti rezultatīvi spēlējošais Lamarkuss Oldridžs, kamēr spāņu veterāns Pau Gazols pievienoja 22 punktus un 13 atlēkušās bumbas.

Savukārt uzvarētājiem 25 punktus sameta un desmit atlēkušās bumbas izcīnīja līderis Jannis Adetokunbo, kura dalība šajā spēlē iepriekš bija zem jautājuma zīmes, jo Grieķijas basketbolistam bija veselības problēmas.

Tāpat “Bucks” rindās ar 23 punktiem izcēlās Ēriks Bledso.

“Spurs” pēc pirmās ceturtdaļas bija iedzinējos ar 12 punktiem, taču turpinājumā prata atspēlēties un panākt 41:37 savā labā, puslaikam noslēdzoties neizšķirti 47:47. Tiesa, pēc tam trešajā ceturtdaļā krietni labāki bija “Bucks” vīri, kuri panāca 76:61 savā labā. Arī šoreiz “Spurs” spēja deficītu sadeldēt, bet pie uzvaras sīvā galotnē tiks neizdevās.

Bertāns spēles laiku izpelnījās ceturtās ceturtdaļas pirmajā pusē, taču drīz vien tika nomainīts.

“Spurs” ar 43 uzvarām 74 spēlēs ieņem sesto vietu Rietumu konferencē, taču pirmais trijnieks ir divu uzvaru attālumā. Savukārt “Bucks” ar 39 uzvarām 73 dueļos Austrumu konferencē ir astotajā vietā, sperot soli tuvāk izslēgšanas spēlēm. Devītajā vietā esošo Detroitas “Pistons” Milvokim komanda apsteidz par sešu uzvaru tiesu.

Nākamo maču “Spurs” aizvadīs otrdien, kad viesosies pie Vašingtonas “Wizards”.