Mobilā versija
+17.7°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Trešdiena, 28. jūnijs, 2017
11. jūnijs, 2015
Drukāt

Pārtver divas Krievijas lidmašīnas

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Četri Britānijas gaisa spēku iznīcinātāji "Typhoon" Emari gaisa bāzē ieradās 1. maijā.

Britānijas iznīcinātāji šonedēļ virs Baltijas jūras pavadījuši divas Krievijas lidmašīnas, kas lidojušas gar Baltijas valstu gaisa telpas robežu.

Britānijas gaisa spēku iznīcinātāji “Typhoon” pirmdien pacēlās no Emari gaisa bāzes Igaunijā, reaģējot uz ziņojumu, ka Baltijas valstu gaisa telpai pietuvojusies Krievijas lidmašīna, kas nav izpaudusi lidojuma plānu. Lidaparāts identificēts kā Krievijas izlūkošanas lidmašīna “Il-20M”, kuru tālākā lidojuma laikā pavadījuši britu iznīcinātāji. Pēc tam britu iznīcinātāji reaģējuši uz vēl vienu ziņojumu par lidmašīnu uz ziemeļiem no Kaļiņingradas, kas identificēta kā transporta lidmašīna “An-26”. Kopš Britānijas misijas sākuma Baltijas valstīs pagājušā mēnesī britu iznīcinātāji Krievijas lidmašīnas devušies pārtvert četras reizes.

Pievienot komentāru

Itālija draud vairs neuzņemt nelegālos migrantus (1)Ārvalstu kuģi, kuros tiek vesti jūrā uzņemtie nelegālie imigranti, Itālijas ostās netiks uzņemti, ja vien citas Eiropas Savienības (ES) valstis neuzņemsies lielāku atbildības slogu imigrācijas krīzes risināšanā, trešdien pavēstīja augsta ranga informācijas avots valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+