Mobilā versija
Brīdinājums -7.8°C
Grieta, Strauta, Rebeka
Otrdiena, 23. janvāris, 2018
5. septembris, 2017
Drukāt

Parunāja “kā īsti vīri”: saplūcas Latvijas un Šveices futbola fani (2)

RPPRPP

 

4.septembra naktī pulksten 2.44 Rīgas pašvaldības policijas videonovērošanas centra darbinieki Vecrīgā, Kalēju ielā, pamanīja konfliktu starp vairākām personām. Uz notikuma vietu nekavējoties tika nosūtīta tuvākā policijas ekipāža.

Mirklī, kad policijas ekipāža ieradās, viens no konfliktā iesaistītajiem iesita otram pa seju, bet uzreiz pēc tam policisti izkāpa no auto un kautiņu pārtrauca. Vēlāk izrādījās, ka konflikts izcēlies starp kādu 21 gadu vecu rīdzinieku un tāda paša vecuma Šveices pilsoni. Izrādījās, ka abi iepriekš apmeklējuši futbola spēli, bet ceļā uz Vecrīgu jauno vīriešu starpā izcēlies verbāls konflikts.

Vēl vēlāk, kad abi bijuši vienā no Vecrīgas bāriem, konflikts saasinājies un vietējais iedzīvotājs tūristam piedāvājis iziet ārā, lai parunātu “kā īsti vīri”. Uz ielas situācijas skaidrošanā iesaistījās arī abu pušu draugi un viens no Šveices pilsoņiem saņēma sitienu pa seju.

Uz notikuma vietu tika izsaukti mediķi, kuri nolēma cietušo hospitalizēt. Pēc tam Šveices pilsonim, kurš izraisīja konfliktu sastādīts protokols par sīko huligānismu un piemērots 200 eiro naudas sods, savukārt Rīdzinieks, kurš nodarīja miesas bojājumus, nogādāts Valsts policijā.

Latvijas futbola izlase svētdien “Skonto” stadionā 2018.gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra spēlē pret B apakšgrupas līderi Šveici cieta zaudējumu ar rezultātu 0:3 (0:1), turpinot sev rekordgaro neveiksmju sēriju.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tas tak ir normāli Atbildēt

    Dažādu konfliktu risināsana ar dūru palīdzību, ir tik pat veca cik ši pasaule. Un izmainīt tur neko nevarēs. Nekādi sodi nelīdzēs.

  2. Tāmnieks/luterānis Atbildēt

    Saņēma sitienu pa seju!?!
    Puikas gados, kad sakāvāmies, mēs gan neko nekad nesaņēmām, vienkārši iemaucām ”oponentam” pa aci vai arī viņš man un ar to tad arī “verbālais konflikts” beidzās!

Draugiem Facebook Twitter Google+