×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Zenta, Dzelde, Zelda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
25. jūlijs, 2017
Drukāt

Pārvadātājs noliedz, ka Ivans bija vienīgais, kas izkāpa Dubeņos (2)

Ekrānšāviņš no skaties.lvEkrānšāviņš no skaties.lv

AS “Liepājas autobusu parks” (LAP) noraida publiskajā telpā izskanējušo apgalvojumu, ka Liepājā pazudušo un vēlāk mirušu atrasto zēnu Ivanu Berladinu viņa pazušanas dienā 904.autobuss līdz tā galapunktam Grobiņas pagasta Dubeņos būtu vedis kā vienīgo pasažieri, aģentūru LETA informēja LAP valdes priekšsēdētājs Leonīds Krongorns.

“LAP rīcībā esošā informācija liecina – apgalvojums, ka puisēns līdz galapunktam ir braucis viens, neatbilst patiesībai,” uzsvēra Krongorns.

Kā norādīja LAP valdes priekšsēdētājs, norit policijas izmeklēšana, un LAP nesniegs detalizētus komentārus uz sociālos tīklos izskanējušiem apgalvojumiem, spekulācijām un
notikušā versijām.

“Jau no puisēna pazušanas brīža LAP ir pilnībā sadarbojies ar valsts iestādēm, nododot visu trīs autobusā esošo kameru ierakstus policijas rīcībā, kā arī nodrošinot pieeju citai nepieciešamai informācijai,” informēja Krongorns. Policija ir aptaujājusi LAP darbiniekus, kuru atbildes “palīdzētu sniegt kaut mazāko atbalstu puisēna meklēšanā un izmeklēšanā.”

“Norādām, ka LAP nav atlaists neviens darbinieks, tai skaitā 904.autobusa šoferis, saistībā ar konkrēto gadījumu. Par jebkādām sankcijām katrā no situācijām LAP lemj tikai un vienīgi gadījumos, kad ir pierādīta darbinieka vaina un ir tiesisks pamats darba attiecību pārtraukšanai,” piebilda Krongorns.

“Izsaku dziļu līdzjūtību dzīvību zaudējušā zēna Ivana Berladina tuviniekiem,” sacīja LAP valdes priekšsēdētājs.

Liepājas pusē policija un brīvprātīgie desmit dienas meklēja bezvēsts pazudušu piecus gadus vecu zēnu, kurš no savas dzīvesvietas Liepājā, Pāvilostas ielā, bija izgājis 1.jūlijā aptuveni plkst.8.30. Policija bija noskaidrojusi, ka puika viens pats, visticamāk, sajaucot pieturvietas, aizbraucis ar autobusu Grobiņas virzienā. Pazudušais zēns 11.jūlijā tika atrasts miris Grobiņas novada Dubeņos meža masīvā brikšņos.

Policija sākusi kriminālprocesu. Šajā lietā policija vērtēs gan mātes, gan kaimiņu un autobusa šofera iespējamo atbildību.

Berladina nāves cēloni un nāves iestāšanās brīdi noskaidros tiesu medicīniskajā ekspertīzē, kuras slēdziens pagaidām vēl nav saņemts.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. ivertejiet gan policija un ari to kurs blakus bernina atliekam bija nolicis vina zandalites nu drosi vien lai saprastu ka tas ir vana jo tas zandalites jau bija kluvusas pppularas nu ne jau zveri bija tik atapigi kas vinu saplosija loti svarigs moments gribetos lai butu izsekosanas sledzienatbilde

    • Ludmila, juus skolaa esat gaajusi, un ja ‘jaa’, cik klasiites izdevaas pabeigt? Spriezhot peec juusu komentaara, pirmaas triis, un taas pashas paliigskolaa.

Draugiem Facebook Twitter Google+