Latvijā
Kriminālziņas

Pārvākšanās vietā šaušana 2


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto-Shutterstock

Lietu par slepkavības mēģinājumu Dagdas novadā līdz gada beigām plānots nodot tiesai. Latgales tiesas apgabala prokuratūrā informēja, ka patlaban lietā tuvojas noslēgumam pirmstiesas izmeklēšana un nākamnedēļ aizdomās turētajam plānots uzrādīt galīgo apsūdzību.

Aizdomās par slepkavības mēģinājumu Dagdas novadā policijas redzeslokā iepriekš nonākušu vīrieti likumsargi aizturēja aprīļa vidū. 14. aprīlī Valsts policijas Krāslavas iecirknī tika saņemta informācija, ka no Dagdas novada Anzeļu pagasta ārstniecības iestādē nogādātas divas personas, kam mediķi konstatējuši šautas brūces. Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess. Jau tajā pašā dienā aizdomās par slepkavības mēģinājumu aizturēts kāds 1970. gadā dzimis vīrietis.

Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, divi vīrieši (1985. un 1993. g. dz.) bija atbraukuši uz savu nesen iegādāto īpašumu, kurā viņu ierašanās brīdī vēl dzīvoja iepriekšējais saimnieks. Abas puses vienojās, ka vīrietis desmit dienās varēs sakravāt savas mantas un līdz mēneša beigām pārvāksies, taču vēlāk, ap plkst. 21, kad cietušie bijuši pirtī, vīrietis viņu virzienā veicis trīs šāvienus ar bisei līdzīgu priekšmetu.

Pašlaik iespējamajai vainīgajai personai ir piemērots drošības līdzeklis apcietinājums, turpinās izmeklēšana. Kriminālprocess klasificēts pēc Krimināllikuma 117. panta 3. punkta – par slepkavību, ja tā izdarīta vairāku personu dzīvībai bīstamā veidā.

LA.lv
LE
LETA
Latvijā
Atlaistā Jelgavas ziedu veikala pārdevēja no firmas vēlas piedzīt 5201 eiro
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Latvijas iedzīvotāji ir mobili: dienā noiet vidēji 2,7 kilometrus
3 stundas
LA
LA.lv
Latvijā
Lāčplēša dienas lāpu gājienā Liepājā piedalījies rekordliels cilvēku skaits
5 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.lv
Latvijā
Vējonis nāk klajā ar paziņojumu, kā rīkosies turpmāk
1 stunda
LE
LETA/LA.lv
Latvijā
Bordāns runājis ar Vējoni. Kad gaidāms nākamais solis?
37 minūtes
LE
LETA
Veselam
Čakša: Rezidentu darba legalizēšana NMPD ir ļoti svarīga
1 stunda
LE
LETA
Ekonomika
Irina Maligina savas “Olainfarm” akcijas nodod Igaunijā jaundibinātam uzņēmumam
2 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Simto jubileju svin dienu pirms valsts svētkiem. Ko Velta novēl Latvijai un valdībai
2 stundas