Horoskopi un mistika
Horoskopi

Pārvērtē savu vērtību sistēmu! Horoskopi no 22. līdz 28. aprīlim0

Foto Carter News/Scanpix/LETA

Auns

Nedēļa iesāksies optimistiski, jutīsies ar dzīvi apmierināts. Iespējami vai nu negaidīti ienākumi, vai spontāni pirkumi. Reāla ir elektropreču un ceļojumu iegāde. Nedēļas otrā puse var likties diezgan haotiska, jābūt uzmanīgiem uz ceļa.

Vērsis

Nedēļas sākumā pastiprināta vajadzība pēc brīvības un radošām izpausmēm. Šajā nedēļā aktuāli pārvērtēt savu vērtību sistēmu – iespējams, ir kaut kādi aizspriedumi, kas traucē dzīvot. Nedēļas otrajā pusē var būt novājināta enerģētika.

Dvīņi

Pirmdiena ir labvēlīga attiecībām ar draugiem, domu un ideju apmaiņai. Otrdien pašu var piemeklēt “apgaismība”. Trešdiena – nopietna diena, neapmierinātība ar notiekošo. Šonedēļ tavas darbības var būt nesaprotamas priekšniecībai.

Vēzis

Pirmdien, otrdien – veiksme darbā, iespējama arī negaidīta tikšanās ar kādu paziņu, bet var būt arī jaunu kontaktu dibināšana. Aktuāla būs kādu pienākumu uzņemšanās, kas var radīt zināmas bažas trešdien un ceturtdien.

Lauva

Pirmdiena, otrdiena piemērotas prezentācijām, mārketinga aktivitātēm. Iespējami negaidīti pavērsieni sabiedriskajā dzīvē vai saistībā ar karjeru. Nedēļas otrajā pusē var būt pārpratumi ar draugiem vai kādu sabiedrisku organizāciju.

Jaunava

Šonedēļ var nodarbināt jautājumi, kas saistīti ar bērniem, arī attiecībās ar laulāto un priekšniecību neies viss, kā smērēts. Nevarēsi pilnībā paļauties uz sadarbības partneriem. Ja tā, nekrīti panikā, uztver visu vieglāk, tas ir pārejoši.

Svari

Nedēļa, jo īpaši tās iesākums, labvēlīga attiecībām un sadarbībai, bet nelabvēlīga – ārzemju braucieniem un veselībai vai veselības diagnostikai. Aktuāli var būt pienākumi pret vecākiem, ģimeni, varbūt jārisina kādi nekustamā īpašuma jautājumi.

Skorpions

Ļoti nozīmīgi var būt iedziļināties kādos svarīgos dokumentos, aktuāli – izvērtēt nepieciešamību pēc papildu izglītības. Esi gatavs negaidītiem pavērsieniem attiecībās ar laulāto vai sadarbības partneriem. Labvēlīgs laiks veselības uzlabošanai.

Strēlnieks

Aktuāli būs ieguldīt līdzekļus nekustamajā īpašumā. Svarīgi pareizi sadalīt savu enerģiju un budžetu. Attiecības ar bērniem uzlabosies. Iespējami strīdi ar dzīvesbiedru mājokļa dēļ vai arī nesaskaņas ar vecākiem sava laulātā dēļ.

Mežāzis

No tevis prasīs atbildību par paveikto. Pats redzēsi sava darba augļus. Nedēļas sākumā iespējamas negaidītas iemīlēšanās vai vēlme pēc piedzīvojumiem. Nedēļas otrajā pusē iespējami konflikti ar padotajiem viņu neizdarības vai kļūdu dēļ.

Ūdensvīrs

Veiksmīga nedēļa komunikācijai, braucieniem nelielā attālumā. Labs laiks informācijas vākšanai, kursu apmeklēšanai. Būsi iekšēji gatavs negaidītiem dzīves pavērsieniem. Nedēļa nav veiksmīga spekulācijām, azartspēlēm. Sargi veselību!

Zivis

Iespējama peļņa vai vismaz jaunas idejas, kā nopelnīt. Tava uzvedība var būt citiem neskaidra, iespējama izklaidība un sapņainība, grūtības realizēt dinamiskus plānus. Sargi sevi no vīrusu infekcijām, nepārslogo ķermeni.

LA.lv