Mobilā versija
+4.0°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
4. marts, 2013
Drukāt

Pārvietos rotaļlaukumu

Latvijas Nacionālā mākslas muzeja (LNMM) rekonstrukcijas darbu dēļ Esplanādes parkā nāksies demontēt tur esošo bērnu rotaļu laukumu, kas pēc tam tiks uzstādīts Ēbelmuižas parkā Ziepniekkalnā, kur arī paliks.

 

Jau tagad muzeja plānoto rekonstrukcijas darbu dēļ teritorija ap muzeju ir iežogota un bērnu rotaļu laukums atrodas iežogojumā. Domniece Lita Beiris izteikusi neapmierinātību par šo faktu, jo uzskata, ka parkā būtu iespējams atrast brīvu un atbilstošu vietu, kur bērniem atpūsties. “Esplanāde ir parks Rīgas centrā, kur vecāki izmanto iespēju aizvest atpūsties savus bērnus. Rotaļu laukuma viņiem nu nebūs, bet lielas piepūšamās atrakcijas, kas bojā kopējo šā parka tēlu, kā katru vasaru tur būs atrodamas,” norādīja L. Beiris. Rīgas domes Vides pārvalde pieļauj iespēju, ka pēc muzeja rekonstrukcijas parkam būs nepieciešams veikt uzlabošanu, jo, neskatoties uz to, ka būvniekiem ir ierādīts ceļš, pa kuru drīkst braukt, pastāv iespēja, ka tiks izbraukātas citas parka teritorijas, tādējādi bojājot parku.

 

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +4.0
Alūksne +4.4
Daugavpils +2.6
Saldus +3
Liepāja +5.8
Jelgava +3
Ventspils +4.5
Limbaži +3
Madona +2
Rēzekne +3
Rīgas zoodārza jaunā lauvene Tori gozējas pirmajā fotosesijāŠogad, pateicoties Rīgas domes atbalstam, sarūpēta brīnišķīga dāvana Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza 104. dzimšanas dienā – atjaunota Lauvu mītne un sagaidīts jauns iemītnieks. Āzijas lauvu mātīte Tori no Tallinas zoodārza ieradās jau 7.oktobrī, lai iepazītos un aprastu ar iekštelpu apartamentiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+