×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
4. jūlijs, 2016
Drukāt

Pasakains stāsts atgriezies LVM dabas parkā Tērvetē

Foto - mammadaba.lvFoto - mammadaba.lv

Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē tiek turpināta aizgājušā gadā veiksmīgi uzsākta pasākumu sērija mēneša garumā – “Ejam kopā pasakā!”.  Šogad visus LVM dabas parka apmeklētājus iepriecinās teatralizēts uzvedums “Pasaku mežā!”, kas tapis taustāms un redzams ar režisores Dzintras Zimaišas gādību. Katru jūlija svētdienu 14.00 un 15.30 LVM dabas parks Tērvetē aicina savām acīm skatīt pārvērtību brīnumu.

Mazpulcēni, Anniņa un Jēcis, devušies mežā savākt bezatbildīgu un nevīžīgu meža viesu izmestus atkritumus. Mazliet paķīvējušies par darāmā darba lietderību, par katra atbildību par sakārtotu vidi, bērni pamana pamestu kārbu – kārtējo atkritumu, ko ievieto atkritumu maisā. Bet kā izrādās tā nav parasta kārba! Tā ir ļoti īpaša, tukša kārba! To, kādus noslēpumus glabā atrastā kārba un kādi brīnumaini piedzīvojumi sagaida Jēci un Anniņu, uzzināsi noskatoties uzvedumu “Pasaku mežā!”.

Afisa PasakuMezaa web

Liepu mēnesī Pasaku mežā tiks stāstīts stāsts – aizkustinošs un sirsnīgs, par draudzību un ģimeni, kādam varbūt arī pamācošs, par saudzīgu attieksmi pret dabu un mežu, par spēju uzņemties atbildību. Latvijas valsts mežu dabas parks Tērvetē vēl patīkamu un aizraujošu atpūtu dabā!

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +15.5
Alūksne +15.1
Daugavpils +13.8
Saldus +16
Liepāja +16.2
Jelgava +15
Ventspils +15.5
Limbaži +18
Madona +15
Rēzekne +15
Draugiem Facebook Twitter Google+