×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
19. septembris, 2014
Drukāt

Pasākumā “Latvieši un viņu Latvija” godinās Jāni Čaksti

Cakste1

Pirmais Latvijas Valsts prezidents Jānis Čakste (1859 -1927).

20. septembrī plkst. 10.30-15.00 Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes 21. auditorijā notiks Latvijas valsts pirmā prezidenta Jāņa Čakstes 155. dzimšanas dienai veltīts pasākums “Latvieši un viņu Latvija”, informē J. Čakstes Demokrātijas un ilgtspējīgas attīstības biedrības valdes priekšsēdētāja Ieva Brante.

Sarīkojumā atklāšanas uzrunas teiks Ieva Brante, LU JF Tiesību teorijas un vēstures zinātņu katedras vadītājs Jānis Pleps, akadēmiskās vienības “Austrums” pārstāvis, J. Čakstes dzimtas māju – muzeja “Auči” vadītāja Ineta Freimane.

Priekšlasījumus sagatavojuši politologs Ivars Ījabs, Satversmes tiesas tiesnese Sanita Osipova, Liepājas universitātes un RISEBA asociētā profesore Sandra Veinberga, jurists un politologs Egils Levits, juriste Inga Bite un citi.

Pasākums tiek rīkots sadarbībā ar Jāņa Čakstes dzimtu, Jāņa Čakstes memoriālo muzeju „Auči” un ar Latvijas Universitātes un Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes atbalstu. Tā tiešraidi varēs vēro lu.lv/tiesraide un aprinkis.lv.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+