Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
19. septembris, 2014
Drukāt

Pasākumā “Latvieši un viņu Latvija” godinās Jāni Čaksti

Cakste1

Pirmais Latvijas Valsts prezidents Jānis Čakste (1859 -1927).

20. septembrī plkst. 10.30-15.00 Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes 21. auditorijā notiks Latvijas valsts pirmā prezidenta Jāņa Čakstes 155. dzimšanas dienai veltīts pasākums “Latvieši un viņu Latvija”, informē J. Čakstes Demokrātijas un ilgtspējīgas attīstības biedrības valdes priekšsēdētāja Ieva Brante.

Sarīkojumā atklāšanas uzrunas teiks Ieva Brante, LU JF Tiesību teorijas un vēstures zinātņu katedras vadītājs Jānis Pleps, akadēmiskās vienības “Austrums” pārstāvis, J. Čakstes dzimtas māju – muzeja “Auči” vadītāja Ineta Freimane.

Priekšlasījumus sagatavojuši politologs Ivars Ījabs, Satversmes tiesas tiesnese Sanita Osipova, Liepājas universitātes un RISEBA asociētā profesore Sandra Veinberga, jurists un politologs Egils Levits, juriste Inga Bite un citi.

Pasākums tiek rīkots sadarbībā ar Jāņa Čakstes dzimtu, Jāņa Čakstes memoriālo muzeju „Auči” un ar Latvijas Universitātes un Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes atbalstu. Tā tiešraidi varēs vēro lu.lv/tiesraide un aprinkis.lv.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (15)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+