Mobilā versija
-1.9°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
19. septembris, 2014
Drukāt

Pasākumā “Latvieši un viņu Latvija” godinās Jāni Čaksti

Cakste1

Pirmais Latvijas Valsts prezidents Jānis Čakste (1859 -1927).

20. septembrī plkst. 10.30-15.00 Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes 21. auditorijā notiks Latvijas valsts pirmā prezidenta Jāņa Čakstes 155. dzimšanas dienai veltīts pasākums “Latvieši un viņu Latvija”, informē J. Čakstes Demokrātijas un ilgtspējīgas attīstības biedrības valdes priekšsēdētāja Ieva Brante.

Sarīkojumā atklāšanas uzrunas teiks Ieva Brante, LU JF Tiesību teorijas un vēstures zinātņu katedras vadītājs Jānis Pleps, akadēmiskās vienības “Austrums” pārstāvis, J. Čakstes dzimtas māju – muzeja “Auči” vadītāja Ineta Freimane.

Priekšlasījumus sagatavojuši politologs Ivars Ījabs, Satversmes tiesas tiesnese Sanita Osipova, Liepājas universitātes un RISEBA asociētā profesore Sandra Veinberga, jurists un politologs Egils Levits, juriste Inga Bite un citi.

Pasākums tiek rīkots sadarbībā ar Jāņa Čakstes dzimtu, Jāņa Čakstes memoriālo muzeju „Auči” un ar Latvijas Universitātes un Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes atbalstu. Tā tiešraidi varēs vēro lu.lv/tiesraide un aprinkis.lv.

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (9)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+