×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
25. aprīlis, 2013
Drukāt

Pasākums «Lauku mantojuma saglabāšana un atjaunošana»


Lauku attīstības programmas 2007. – 2013. gadam ietvaros ieviests arī pasākums “Lauku mantojuma saglabāšana un atjaunošana”. Pasākuma mērķis ir veicināt ar lauksaimniecības, mežsaimniecības, pārtikas ražošanas un apstrādes nozari saistītā kultūrvēsturiskā mantojama saglabāšanu, atjaunošanu un uzlabošanu, padarot to pieejamu sabiedrībai.


 

Šajā pasākumā uz atbalstu var pretendēt ar lauksaimniecības, mežsaimniecības, pārtikas ražošanas un apstrādes nozari saistīts akreditēts muzejs, institūcija, kuras struktūrvienība ir akreditēts muzejs vai pašvaldība, kuras iestāde ir akreditēts muzejs, kā arī profesionālās izglītības ie-stāde, kas īsteno akreditētu lauksaimniecības, mežsaimniecības, pārtikas ražošanas vai apstrādes nozares profesionālās izglītības programmu un ir izvietota valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu sarakstā iekļautā objektā, kura teritorija pieejama sabiedrības apskatei. Vienam atbalsta pretendentam maksimālā attiecināmo izmaksu summa pasākumā paredzēta līdz 140 000 latiem trīs gadu laikā.

Lauku atbalsta dienests (LAD) šobrīd ir izsludinājis projektu pieņemšanas otro kārtu ar kopējo publisko finansējumu 480 tūkstošu latu apjomā, nosakot, ka Lauku attīstības programmas 2007. – 2013. gadam pasākumā “Lauku mantojuma saglabāšana un atjaunošana” 2. kārtā iesniegto projektu īstenošanas beigu termiņš ir 18 mēneši no LAD lēmuma pieņemšanas par projekta iesnieguma apstiprināšanu.

Ar nosacījumiem atbalsta saņemšanai var iepazīties LAD tīmekļa vietnē – www.lad.gov.lv.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+