Mobilā versija
Brīdinājums +3.1°C
Līvija, Līva, Andra
Pirmdiena, 27. februāris, 2017
12. septembris, 2014
Drukāt

Pašapkalpošanās kases “Maxima” (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Veikala "Maxima" ēka.

Mazumtirgotājs “Maxima Latvija”, lai risinātu darbaspēka trūkuma problēmu, jau no nākamā gada ieviesīs pašapkalpošanās kases, sacīja “Maxima Latvija” valdes locekle Jeļena Kondrašova.

“Lai noturētu esošos darbiniekus un piesaistītu jaunus, mēs esam mainījuši personāla apmaksas politiku un papildus atalgojumam esam piešķīruši 5,4 miljonus eiro. Esam pārskatījuši bonusu sistēmas un tajās ir arī veselības apdrošināšana. Darbiniekiem, kas pie mums ir nostrādājuši ilgāk nekā piecus gadus, ir palielināta bonusu programma. Ir vietas, kur mēs darbiniekus nepiesaistīsim ne par kādu naudu, jo viņu tur vienkārši nav. Tādēļ mēs izskatām arī tādu jautājumu kā pašapkalpošanās kasu ieviešana,” sacīja Kondrašova.

Pēc viņas teiktā, pilotprojekts sāksies novembrī un, ja tas izdosies, tad no nākamā gada pašapkalpošanās kases “Maxima” veikalos sāks ieviest jau masveidīgāk.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. BOIKOTS MAXXXIMAI 54 cilvēku slepkavai Atbildēt

    Pilnīgi bezjēdzīgs PR gājiens no MAXIMAS 54 cilvēku slepkavas puses. Kamēr neesat samaksājuši savas slepkavības upuru tuviniekiem kompensācijas neviens sevi cienošs cilvēks ar kaut mazākās sirdsapziņas un goda prātu pat neies iekša. Kauns par tiem kas turpina MAKSIMĀ iepirkties – ne kauna ne goda. Kapeikpisēji.

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+