Mobilā versija
+5.3°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
12. septembris, 2014
Drukāt

Pašapkalpošanās kases “Maxima” (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Veikala "Maxima" ēka.

Mazumtirgotājs “Maxima Latvija”, lai risinātu darbaspēka trūkuma problēmu, jau no nākamā gada ieviesīs pašapkalpošanās kases, sacīja “Maxima Latvija” valdes locekle Jeļena Kondrašova.

“Lai noturētu esošos darbiniekus un piesaistītu jaunus, mēs esam mainījuši personāla apmaksas politiku un papildus atalgojumam esam piešķīruši 5,4 miljonus eiro. Esam pārskatījuši bonusu sistēmas un tajās ir arī veselības apdrošināšana. Darbiniekiem, kas pie mums ir nostrādājuši ilgāk nekā piecus gadus, ir palielināta bonusu programma. Ir vietas, kur mēs darbiniekus nepiesaistīsim ne par kādu naudu, jo viņu tur vienkārši nav. Tādēļ mēs izskatām arī tādu jautājumu kā pašapkalpošanās kasu ieviešana,” sacīja Kondrašova.

Pēc viņas teiktā, pilotprojekts sāksies novembrī un, ja tas izdosies, tad no nākamā gada pašapkalpošanās kases “Maxima” veikalos sāks ieviest jau masveidīgāk.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. BOIKOTS MAXXXIMAI 54 cilvēku slepkavai Atbildēt

    Pilnīgi bezjēdzīgs PR gājiens no MAXIMAS 54 cilvēku slepkavas puses. Kamēr neesat samaksājuši savas slepkavības upuru tuviniekiem kompensācijas neviens sevi cienošs cilvēks ar kaut mazākās sirdsapziņas un goda prātu pat neies iekša. Kauns par tiem kas turpina MAKSIMĀ iepirkties – ne kauna ne goda. Kapeikpisēji.

Tomātaudzētāji "Mežvidi" pārstrādās ogas un kaņepes (1)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi
Putnu gripa pietuvojusies Latvijai (3)Vairākās Eiropas Savienības (ES) valstīs atklāts bīstamais putnu gripas vīruss, un Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) norāda, ka ir pamats satraukumam arī Latvijā, sestdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Kuras izmaiņas likumos būtiski ietekmēs tavu ikdienu 2017. gadā?ALGAS, PABALSTI, PENSIJAS NODOKĻI Saeima pieņēmusi vairākas būtiskas izmaiņas likumos, kas no nākamā gada ietekmēs Latvijas iedzīvotāju ikdienu.
Draugiem Facebook Twitter Google+