×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
16. marts, 2017
Drukāt

Pašas interesantākās sievas un mātes, balstoties uz viņu zodiaka zīmi (3)

1. Vērsis

1no3
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Viņas ir patiesas un lieliskas, un viņas ir labākās sievas. Protams, ir savi izņēmumi, bet lielākajā daļā gadījumu, zvaigznes nemelo.

Dāmas, ja jūsu zīme nav šajā sarakstā, nesatraucieties. Zodiaks ir zodiaks, bet mēs pašas veidojam savu dzīvi. Ja tu vēlies būt laba sieva, tu tāda arī būsi!

Šo sievieti ar labām rakstura iezīmē māte daba nav apdalījusi. Skaista, gracioza, vienmēr apburoša, ar maigu skatienu un balsi, plūstošām kustībām… Šīs sievietes izsauc pozitīvas emocijas.

Viņas zina, kas ir labas smaržas un kosmētika, un zina, kā šīs lietas likt lietā, lai tās strādātu viņas labāk. Sievietes-vērši ir daudzu vīriešu sapņu sieviete.

Viņas ciena savus vīrus, un necenšas attiecībās ieņemt līdera pozīciju. Taču tai pat laikā viņas sevi ciena un neļaus „kāpt sev uz galvas”. Viņas zina, ka viņām ir jābūt vīrieša labajai rokai, labai saimniecei un mātei.

Sievietes-vērši ir labākās mājsaimnieces. Viņu mājā vienmēr valda kārtība, tīrība; interjers ir ideāli izveidots un skaists. Mājoklis ir mājīgs, tajā vienmēr labi smaržo un uz galdiem stāv ziedi. Šīs sievietes nav tendētas uz izšķērtību, taču mājās tāpat vienmēr viss ir. Draugi un radi vienmēr ir aicināti ciemos, kur viņus gaidīs viesmīlība un gardi cienasti.

Lielu nozīmi sievietes-vērša dzīvē ieņem bērni. Tos viņa mīl, un labprāt velta viņiem visu savu laiku, mīlestību un maigumu. Viņas klātbūtnē bērni jūtas droši. Mātes-vērši bieži vien kļūst bērneim par labiem draugiem, ar kuriem var dalīties visos noslēpumos.

  1. Vērsis
  2. Skorpions
  3. Ūdensvīrs

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Vērsenītes ir pašas labākās

  2. Vērsenītes pašas labākās, tas ir točna

  3. par vērsi galīga tufta!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+