Horoskopi un mistika
Ezoterika

Pašas negodīgākās zodiaka zīmes! Vai arī tava?6

Foto – Pexels.com

Lai saprastu sevi un pasauli sev apkārt, daudzi no mums pievēršas astroloģijai. Katrai zodiaka zīmei piemīt savs rakstura īpašību kopums.
Lai arī virsrakstā pieteikts ļoti skarabs vērtējums par pašām negodīgākajām zodiaka zīmēm jeb lielākajiem meļiem, katrai zīmei tomēr ir vairāki modeļi, tāpēc visus nevar bērt vienā maisā.

Vērsis

Vērša zīmē dzimušie kā likums ir stipri un ļoti izlēmīgi, tomēr savu brīvību un neatkarību vērtē augstāk par visu. Vēršiem nepatīk, ja citi bāž degunu viņu lietās, un svešiniekiem arī neizdosies neko izdibināt, ja Vērši to negribēs darīt zināmu. Tas Vērsi padara par vienu no negodīgākajām zodiaka zīmēm – viņi nemelo ļaunprātības dēļ vai piespiedu kārtā, taču vienmēr tieksies aizstāvēt savu telpu un vienatni.

Lauva

Viena no spēcīgākajām zodiaka zīmēm. Kā uguns zīme Lauvas ir stipras personības un kā likums neatkarīgi un pašpārliecināti ļaudis. Taču tie ir arī ļoti maigi. Tieši pievilcīgais temperaments būs tas, kas liks tev noticēt, ka viss, ko Lauva dara vai saka, ir pareizi, bet tas var novest pie pašapmāna un meliem, it īpaši ja glābjama sava āda.

Lauva apgalvos, ka var izdarīt lietas, ko patiesībā nevar. Lauvas ir meļi arī tajā ziņā, ka var iedomāties pierādīt jums pretējo un ka viņi spēj visu, ko vēlas. Viņiem nepatīk konflikti, tāpēc viņiem var nākties melot, lai vienkārši izvairītos no konflikta vai nepatīkamas situācijas. Ja runa ir par savas ādas glābšanu, tad Lauva nežēlo citus un ir gatavs manipulēt līdz galam.

Dvīņi

Visi zina, ka Dvīņiem esot divas puses. Tieši divdabīgums tiem nereti liek pārkāpt pāri saviem principiem, bet dažkārt viņi paši nespēj atšķirt melus no patiesības. Dvīņi var būt vieni no lielākajiem meļiem starp zodiaka zīmēm.

Ja Dvīņu zīmē dzimušais ir nekārtīgs, tas ne vienmēr nozīmē, ka viņi ir tādi apzināti. Dažkārt viņiem vienkārši ir vajadzīgs laiks, lai izvēdinātu galvu no nevajadzīgām domām par to, ko viņi vēlas un kam viņi tic, tādēļ citiem vienkārši jābruņojas ar pacietību. Dvīņi bieži melo tad, ja nav pārliecināti par kaut ko. To viņi dara arī tādēļ, lai ietaupītu laiku pārdomām par to, kā atrast savu patieso iekšējo balsi.

Skorpions

Īpaši nestabila zodiaka zīme. To mēdz dēvēt arī par vislielāko manipulatoru, jo Skorpions vēlas visu kontrolēt. Viņi ir lieli meļi un ir gatavi savērpt veselu zirnekļu tīklu kā aizsegu saviem patiesajiem nodomiem.

Saistītie raksti

Skorpioni ir ļoti analītiski, tāpēc labi pārzina citu cilvēku vājās vietas, bet savus melus neatklāj. Dažreiz Skorpioni melo tādēl, ka nav izlēmuši kā rīkoties. Viņi grib visu kontrolēt, tāpēc var sameloties, lai neviens neuzzinātu par to, ka viņi patiesībā kaut ko nezina vai nespēj. Pieķerti melos, viņi nejutīs ne mazākos sirdsapziņas pārmetumus.

Kad nu esam noskaidrojuši, kuras ir negodīgākās zodiaka zīmes, ir vērts uzzināt arī par tām, kuras ir ļoti godīgas. No tām īpaši izceļas:

Auns – ir pārāk tiešs un visu saka atklāti.

Vēzis – sentimentāls un godīgs, viņam ir grūti samelot.

Zivis – viscaurredzamākā zodiaka zīme, tādēļ ikdienas dzīvē cenšas izvairīties no mānīšanās.

tayni-mirozdaniya.ru

LA.lv