Reklāmraksti

Pasaulē lielākie loteriju laimesti0

Latvijā un citviet pasaulē bieži vien parādās ziņas par cilvēkiem, kuri loterijās laimē iespaidīgas naudas summas. Vai esat kādreiz aizdomājies, kādi ir pasaulē lielākie loteriju laimesti? Esam apkopojuši pāris iespaidīgākos loteriju laimestus ne tikai pasaulē, bet arī Latvijā.

758,7 miljoni ASV dolāru

Viens no pasaules rekordiem loteriju vēsturē pieder kādam spēlētājam no Masačūsetas štata Votertaunas pilsētas. Šis spēlētājs ieguvis 758,7 miljonus ASV dolārus. Iespaidīgais laimests tika iegūts 2017.gada augustā loterijas spēlē “Powerball”. Lai gan šis nav lielākais laimests ASV vēsturē, jo 2016.gadā šajā pašā spēlē tika laimēti 1,6 miljardi eiro, tomēr šo laimestu savā starpā sadalīja trīs cilvēki, jo visi bija iegādājušies biļetes ar veiksmīgajiem skaitļiem.

590,5 miljoni ASV dolāru

Vienu no lielākajiem laimesties pasaules vēsturē 2015.gadā ieguva kāda 84 gadus veca kundze no Zeferhilas. Viņa laimēja 590,5 miljonus eiro. Kas interesanti – kundzei bija iespēja izvēlēties, vai viņa vēlas saņemt 370,9 miljonus dolāru uzreiz vai arī sadalīt visu summu pa daļām 30 gadu laikā. Laimīgā kundze, saprotamu iemeslu dēļ, protams, izvēlējās visu summu saņemt uzreiz, neskatoties uz to, ka šī summa bija mazāka.

Lielākie laimesti Latvijā

Itin bieži varam dzirdēt, ka arī Latvijā cilvēki no dažādām pilsētām iegūst iespaidīgus laimestus. Piemēram, 2016.gada janvārī kāds spēlētājs uzminēja 10 Keno skaitļus un ieguva lielāko laimestu Latvijas loteriju vēsturē – 600 000 eiro. Sakarā ar to, ka laimests bija tik iespaidīgs, spēlētājs, protams, izvēlējās savu personību neatklāt – ir zināms vien fakts, ka laimīgais spēlētājs nāk no Vidzemes, un ik pa laikam iegādājoties kādu loterijas biļeti.

Viena no populārākajām spēlēm Latvijā, protams, ir Izložu un loteriju rīkotāja VAS “Latvijas loto” izveidotā “Simtgades loterija”. Kā atzinuši uzņēmuma pārstāvji, vismaz reizi nedēļā kāds Latvijas iedzīvotājs saņem 10 000 EUR vai pat vēl lielāku laimestu!

Loteriju laimesti ir patiešām iespaidīgi ne tikai pasaulē, bet arī Latvijā!

Rakstu sagatavoja Casino-latvia.com.

LA.lv