×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.9°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
16. aprīlis, 2017
Drukāt

Pasaule skaitļos. No kādām valstīm Eiropā meklē drošību (3)

1MVinfo_13_4

Patvēruma meklētāji Eiropā pēc izcelsmes valsts (tūkstošos)

Sīrija: 335

Afganistāna: 183

Irāka: 127

Pakistāna: 48

Nigērija: 46

Irāna: 40

Eritreja: 33

Albānija: 29

Krievija: 23

Avots: Eurostat, dati par 2016. gadu

Eiropas Savienības dalībvalstīs pagājušogad reģistrēti vairāk nekā 1,2 miljoni pieprasījumu pēc patvēruma. Lielākā daļa patvēruma meklētāju ir no kara un bruņoto konfliktu plosītām valstīm: Sīrijas, Afganistānas un Irākas. Lauvas tiesa visu pieprasījumu reģistrēti Vācijā (60% no ES kopskaita). Latviju sasniedza 345 patvēruma meklētāji, kas bija viens no mazākajiem rādītājiem ES. Pēdējos gados ļoti daudz patvēruma meklētāju uzņēmusi Zviedrija, ko pagājušonedēļ satricināja terora akts, par kura sarīkošanu arestēts ieceļotājs no Uzbekistānas.

1MVinfo_13_4

 

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Interesanti kas so grafiku ar skaitliem ir izdomajis.Interesanti butu zinat kas izplata so dezinformaciju.
    Kadel nav minetas Ziemelafrikas valstis tadas ka Maroka,Tunezija u.t.t.

  2. Sie skaitli,tapat ka valstis no kuram sis islamistu ordas ir ieradusas,ir welkomistu dezinformacija.Ir jabut milzigai nekaunibai lai sadus absurdus skaitlus pazinotu ka faktu.Eiropas valstis nonakuso beglu skaitu nezin neviena Eiropas institucija,un vel mazak ir zinams no kuram valstim tie ir ieradusies.Daudziem no viniem ir vairaku valstu,Turcija viltotas pases.Sie Sirijas ” arsti & indzenieri” iekase pabalstu vairakas vietas.Berlines Ziemassvetku tirdzina teroristam ari bija dazadu valstu pases.
    Ir publicetas prognozes ka so musulmanu skaits varetu but vairak ka 2 miljoni.No kurie vismaz,jau pasreiz,10% ir “islama valsts ” teroristi un teroristu paradnieki,kuriem savi paradi islamistu galvugriezejiem bus jaatstrada.

  3. ekstrēmā Humānisma sērga Atbildēt

    Eiropa tiek kolonizēta un šie fanātiķi to veicina.

Draugiem Facebook Twitter Google+