×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
16. februāris, 2017
Drukāt

Pasaule skaitļos. Eiropieši pret imigrāciju (3)

MV1info_16_02

Vai jūs piekrītat, ka jāaptur jebkāda imigrācija no musulmaņu valstīm? (%)

Polija: 71

Austrija: 65

Beļģija: 64

Francija: 61

Grieķija: 58

Vācija: 53

Itālija: 51

Lielbritānija: 47

Spānija: 41

Avots: “Chatham House” aptauja

Pētījumu institūta “Chatham House” aptauja, kas veikta desmit Eiropas valstīs, liecina, ka vairākums eiropiešu ir negatīvi noskaņoti pret jebkādu turpmāku imigrāciju no musulmaņu valstīm. Vislielākos iebildumus pauduši vecākās paaudzes cilvēki, bet jauniešu attieksme ir pieļāvīgāka. Zīmīgi, ka lielākā pretestība ir Polijā, kur ir samērā maz musulmaņu imigrantu. Citas aptaujas rāda, ka eiropieši krietni pārvērtē musulmaņu skaitu, kas dzīvo viņu valstī, jo mediji rada priekšstatu, ka tas ir daudz lielāks nekā patiesībā.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Tie ir kādi “alternatīvi fakti”? NEVIENS Eiropietis negrib muslimus!

  2. Kas izplata sadus apgalvojumus,ka eiropiesi parvertejot islamistu skaitu vinu valsti ,jo mediji islamistu skaitu palielinot.Pirmakart visas Eiropas valstis mediji “islama valsts” galvugriezeju skaitu savos zinojumos samazina.Otrkart ,reti kada valsts zina cik islamistu ir iekluvusi vinu valsti,un no kurienes vini ir ieradusies.Lielakajam daudzumam dokumenti ir Turcija viltoti,un daudziem ir vairakas pases.
    Piemeram Vacija ir spiesta atdzit,ka registreti,iespejams, esot 1miljons,bet pastav pamatotas saubas,ka var but ari 2 vai vairak miljoni.Ja,pienem ka 10% no viniem,jau pasreiz ir ” islama valsts” teroristi,tad ,diemzel,jaatdzist ka Vacija nav tiks daudz policistu lai varetu sos teroristus atrast,un soditu.

Draugiem Facebook Twitter Google+