×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.0°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
3. marts, 2017
Drukāt

Pasaule skaitļos. Zviedrijā ļoti augsts izvarošanas gadījumu skaits (6)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

ASV prezidents Donalds Tramps norādījis uz Zviedriju kā negatīvu piemēru sekām, ko var izraisīt nekontrolēts imigrantu skaita pieaugums. Piemēram, citu valstu vidū Zviedrija izceļas ar ļoti augstu izvarošanas gadījumu skaitu. Taču zviedru pētnieki norāda, ka tam ir pavisam cits izskaidrojums, jo Zviedrijas likumi paredz ļoti plašu izvarošanas definīciju. Piemēram, ja vīrietis 30 reižu pret sievietes gribu stājies ar viņu seksuālās attiecībās, statistikā tie parādās kā 30 atsevišķi izvarošanas gadījumi.

Zviedrijā reģistrēto izvarošanu skaits

MV2info_23_2

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Paši zviedri vainīgi, ka atļāva tiem muslimiem iebraukt Zviedrijā.

  2. Vēl lielāka pretruna būtu, ja Zviedrijas augsto dzīves līmeni salīdzinātu ar zemo morāles līmeni, kāds valda šajā valstī. Dzīvojam liberālismā, kur morālei ir 0 vērtība un brīnāmies, ka sabiedrība degradējas, jo lielai daļai sabiedrības vajag vienīgi “maizi un izpriecas”. Ne jau iebraucēji vien vainīgi pie visa, vainīgs ir egoisms, ideālu un morāles trūkums visā Eiropā.

  3. Un kāpēc tad pagājušā gadsimta vidū izvarošanu skaits ir tik mazs, bet pieaug jūtami pēc migrācijas sākuma?

  4. bet lai paliek skaittļi!!! Sodīt bargi jo bargi!

  5. Ja jau tās kārnās kazas nevienam nebūtu vajadzīgas, tad skaitļi būtu citi!??? Iesaku tos negausīgos tēviņus IZRŪNĪT KĀ TRAKUS SUŅUS!TAS PATS ATTIECAS ARĪ TRAKAJĀM KAZĀM!

  6. Nu kam gan tās kārnās kazas vajadzīgas

Draugiem Facebook Twitter Google+