×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.1°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
2. septembris, 2017
Drukāt

Pasaule skaitļos. Putins populārāks par Trampu (4)

MV4info_31_8

Vai jūs ticat, ka Krievijas prezidents Putins pieņem pareizus lēmumus pasaules politikā? (%)

Vjetnama: 79

Grieķija: 50

Ungārija: 34

Izraēla: 28

Vācija: 25

Francija: 18

Zviedrija: 12

Polija: 4

Avots: “Pew Research Center” aptauja

37 valstīs veiktā sabiedriskās domas aptauja rāda, ka šo valstu iedzīvotāji pārsvarā neuzticas Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam, taču vēl nepopulārāks izrādījies ASV prezidents Donalds Tramps: 22 no 37 valstīm viņa reitings bija zemāks nekā Putinam. Piemēram, 50% grieķu uzticas Putinam un tikai 19% – Trampam. Cits viedoklis ir austrumeiropiešiem, kas vislabāk pārzina Kremļa netikumus. 89% poļu neuzticas Putinam; 65% uzskata Krieviju par draudu. Taču pasaulē kopumā vairāk ir tādu, kas uzskata, ka viņu valsti vairāk apdraud ASV (35%), nekā Krievija (31%).

 

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. To :Anonymous.
  Veltigi Jus cerat ka esat anonims.Jusu stulbums neglabs Jus no pelnita soda.

 2. TADS GNIDA-SUSLIKS,POPULARAKS PAR KARTIGU CILVEKU.PLJUTINS UTU IZEDA NO GRUZIJAS VARTU RUMES.

 3. Diezgan gruti ir konstatet kurs no siem abiem sizofrenajiem psihopatiem ir paraks.Kremla cekistu sizofrenais,ar mazvertibas kompleksu sirgstosais punduris,savu mazvertibas kompleksu censas noslept “spelejot” hokeju,lidojot ar dzervem,diskutejot ar tigeriem u.t.t.
  Otrs psihopats Trump ar savu uzstasanos publikas prieksa ar savam idiotiskajam grimasem un absurdajiem tekstiem,kuri ietekme pasaules politiku,areji zaude kremla pundurim,kurs publikas prieksa savas psihiskas problemas prot noslept.
  Pasaules politika bistamaks ir kremla cekistu punduris,jo vins apdraud civilizetas pasaules drosibu.
  Resumè : visas civilizetas pasaules drosibas garantijai kremla cekistu punduris ar saviem “neredzamas frontes” cinitajiem ir jalikvide.Trump veselibas problemu del ievietot psihiskaja slimnica.

 4. Что такого удивительного и невероятного автор увидел в этих фактах?! Америку, во главе с Трампом, боятся и не любят больше?!

Draugiem Facebook Twitter Google+