Horoskopi un mistika
Horoskopi

Pasaulē viss šūposies un mutuļos! Horoskopi no 18. līdz 24. martam0

Foto: Pixabay

Auns

Pirmdien vēlams ievērot nedaudz atturības vēlmēs pēc dzīves baudīšanas. Nedēļas vidū gan vairs no intensīvām un plosošām sajūtām nekur nespruksi, galvenais ir ieguldīt savu enerģiju konstruktīvās aktivitātēs. Diez vai neapdomīgi pirkumi ilgtermiņā liks justies tev labāk.

Vērsis

Nedēļas vidū būs pastiprināta vēlme pēc intīmās tuvības, taču attiecību psiholoģiskajā pusē iespējamas grūtības. Nekļūsti agresīvs, ja kaut kas nenotiek pēc tava plāna. Attiecību garīgo plānu nesakārtosi, jo spēcīgākas tāpat būs bioloģiskās dziņas.

Dvīņi

Nedēļas sākumā vēl būs vērojama sapņainība un izklaidība, bet, sākot ar nedēļas vidu, spēja fokusēties uzlabosies, arī enerģijas un uzņēmības kļūs vairāk. Apdomā savu sakāmo un darāmo, lai enerģijas uzplūdos nesastrādātu kaut ko, instinktu vadīts.

Vēzis

Nedēļas vidū emocijas sitīs augstu vilni. Daudz kas būs atkarīgs no tā, cik harmoniskas ir attiecības ģimenē. Jo nestabilākas tās ir, jo lielāks konflikta risks. Atrisināt jebkurus sarežģījumus palīdzēs veselais saprāts un godīga saruna.

Lauva

Pirmdien egoisms un koncentrēšanās uz sevi var traucēt attiecību jautājumos. Nedēļas otrajā pusē būsi gatavs iziet no savas čaulas un iekšējām pārdomām uz atvērtu savu domu un jūtu izpausmi ar apkārtējo pasauli. Painteresējies, kas notiek apkārt!

Jaunava

Nedēļas otrajā pusē aktuāli būs risināt finanšu jautājumus. Šī nedēļa var prasīt rūpes par veselību. Centies uzturēt sevi labā noskaņojumā, stresa situācijas var palīdzēt risināt sportiskas aktivitātes. Harmoniskākā diena būs svētdiena.

Svari

Nedēļas vidus var atnest ievērojamu spriedzi un nervozitāti gan saistībā ar tevi pašu, gan mīļoto cilvēku. Centies nedarīt nekādas dīvainas un neprātīgas lietas, lai neradītu konfliktsituācijas. Svarīgi uzturēt savstarpēji saprotošas attiecības ar otro pusīti.

Skorpions

Nedēļas vidū uzlabosies tavas komunikācijas spējas un spējas pārliecināt citus. Var rasties iespējas parādīt savas līdera dotības. Viss būs labi, ja vien neļausi intensīvām jūtām un emocijām ņemt pārsvaru pār veselo saprātu un taviem plāniem.

Strēlnieks

Šonedēļ var rasties iespējas uzlabot veselības stāvokli. Darbā būsi aktīvs un gatavs ieguldīt daudz enerģijas. Raizes var radīt mājas dzīve, jo īpaši, ja tiecies pēc ideāli sakārtotas rutīnas. Centies būt savaldīgs komunikācijā, īpaši, ja ir slikts garastāvoklis.

Mežāzis

Šonedēļ iespējami nozīmīgi notikumi, kas var ietekmēt gan tavu sabiedrisko, gan mājas dzīvi. Pastiprināsies vēlme būt vajadzīgam un mīlētam. Savas jūtas vajag izrādīt īstajiem cilvēkiem un adekvātās formās. Mājienus kāds var pārprast.

Ūdensvīrs

Pirmdien – iekšēja neapmierinātība. Otrdiena šķitīs pārāk pragmatiska. Trešdien un ceturtdien pasaule būs nedaudz sajukusi prātā. Cilvēkus spēsi uztvert tikai intuitīvi, jo veselais saprāts un loģika darbosies ne visiem.

Zivis

Psiholoģiski visai sarežģīta nedēļa, iekšējā pasaulē viss šūposies un mutuļos. Iespējams, pat kļūsi skarbs savos izteikumos. Labas iespējas satikt ietekmīgus un interesantus cilvēkus. Nelabvēlīga nedēļa neplānotiem braucieniem, neapdomīgiem kontaktiem.

 

 

LA.lv