×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
4. janvāris, 2017
Drukāt

Pasaules gals nesīs jaunu paradīzi. Laikmeta griežus raksturo Ragaciema Agnese (54)

1. Esam aizmirsuši savu misiju uz Zemes

1no5
Foto - Andris OzoliņšFoto - Andris Ozoliņš

Mūsu civilizācija ir aizmirsusi, kāpēc šeit atrodas – lai radītu paradīzi. Un, jo ātrāk mēs to sapratīsim, jo ātrāk to sasniegsim, uzsver dziedniece, kuru vislabāk zinām kā Ragaciema Agnesi.

Gada tumšākajos laikā esot jāzīlē gaišā nākotne. Vai kāds to var labāk izdarīt kā gaišreģis? Meklējot reģi, nonācu Ragaciemā pie Agneses Bērziņas, kura sevi raksturo kā gaismas mediju.

Agnese izrādījās pat ļoti pievilcīga, jauna sieviete ar mazliet nogurušām acīm. Hmm, tiem gaismas gariem gan ir laba gaume! Tiesa, kad Agnese sāka runāt, vārdi bira asi un cieti kā bultas. “Es tur neko nevaru darīt. Kad man ir atklāsmes, stāstu tā, lai vārdi ieurbjas dziļi dvēselēs,” pasmaida Agnese. “Un, apsveicu, mēs visi esam ļoti grandiozu pārmaiņu fāzes sākumā. Zemes dvēsele ir sasniegusi savu zemāko kompresijas punktu, tagad tā sāk atbrīvoties un attīrīties. Zemes katarse arī būs tā Pastarā tiesa, par kuru tik sen runā cilvēki.”

Tālāk pašas Agneses vēstījums par to, kā viņa izprot šo laiku un mūsu uzdevumus.

 1. Esam aizmirsuši savu misiju uz Zemes
 2. Kad pazudīs bailes no nāves
 3. Trauksme palīdz mobilizēties laikmetu griežiem
 4. Saprāts un prāts – atšķirīgas lietas
 5. Latvijā – daudzas tautas, bet nebūt ne musulmaņi

Pievienot komentāru

Komentāri (54)

 1. Ta ta pateica jaunumus.Patreiz ir KALI jugas era.Un ta ir naves dieviete.Pasaule jau no pasiem pirmsakumiem iet uz leju.Un ta ir tikai mazaka puse kas noieta KALI jugas era.Ar katru simtgadi bus sliktak un sliktak.Un beigas vispar bus sausmas.Bads,slimibas,zeme ta izmainisies,ka gruti bus vatrast patstavigu dzives vietu.Dabas katastrofas bus sausmigas.10 tukstos gadi ir si era.Un pec tam naks zelta laikmets.Zeme pati atjaunosies,bus vieglak aiziet pie sava raditaja,jo iedos cilvekam atminu atpakal.Cilveks sapratis kur ir vina pareizaiz cels.Bet tagad seit uz zemes esam dzila iluzija.Reali neko neredzam un nesaprotam.Pec sis dzivojam atkal nakoso dzivi,jo sveti neesam,karmu negribam atstradat.Un ar sliktam domam un darbiem saj dzive atkal uzstradajam paradu-karmu.Katmu var atstradat ja jau berniba iet pie sava raditaja,un savu dzivi nokalpo tevam.

 2. Patiesi vārdi! Vēl pēc dažiem gadiem cilvēki sāks saprast, par ko tu teici šodien! Cilvēki nesaprot, bet tas nekas atklāsme nāks pār visiem!

 3. Ja kādam tas palīdz, tad “uz veselību” . Pārsteidz, ka sabiedrībai ir interese, pieprasījums uz šāda satura informāciju. Tas liecina, ka vēl joprojām dzīvojam “Sūnu ciemā”. Pilnīgs kukū:) Un Agnese pati tam tic???:)) Ja daudziem no tā labi, nav pamata iebilst. Man sajūta, ka nu ir pavisam auzās tauta

 4. sahadža jogas prakses palīdzēs un neskars sahadža jogus nekas slikts
  1)saņemiet Pašrealizaciju, noskaitiet Pašrealizacijas Protokolu:
  Var iztēloties sev priekš indiešu tipa sievieti – kā Māti, pie kuras mēs vēršamies ar palīdzību Māte – indiešu valodā – Shri Mataji 1)Kreisā roka pret viņu, labo uzliekam uz sirds, trīs reizes apstiprinoši sakām – Shri Mataji, es esmu Gars 2)Tad labai rokai izplēšam pirkstus, piespiežam labo roku galvas virspusē, priekšā, kur maziem bērniem ir avotiņš, masējām lēnām pa apli galvas virspusi, pulksteņa virzienā (ja pulkstenis galvas virspusē , ar ciparnīcu uz augšu), 7 reizes un katru reizi skaitām : Shri Mataji – dod man lūdzu manu Pašrealizaciju (Jogas stāvokli, savienību, saikni, daļēju Kundalini pamodināšanu, piedzimšanu no augšas, Atma Sakšāt Kar, patiesās kristības)

  pēc tam abas rokas uz ceļgaliem, plauktas uz augšu (tas arī meditācijas stāvoklis) novērojam savas izjūtas, uz rokām, virs galvas, pirkstosja plūst vēsums, siltums – tas liecina – ka kundalini cirkulē

  pirksti var dot signālus – par blokiem čakrās.

  2)praktizējām vismaz vienu reizi dienā 10-15 min ikdienas meditāciju pēc sahadža jogas metodikas

 5. vai tiešām ir cilvēki, kas tic šiem trakajiem murgiem? Kur vispār rodas gaišreģi? Kas viņus ordinē par tādiem būt? Vieglas peļņas tīkotāji, šizofrēnijas slimnieki…kas tas ir? Esiet modri – sargieties no šādiem cilvēkiem un viņu “gudrībām” !

 6. Cilvēku nevajag gatavot nāvei un radīt haosu kuras noved līdz pašnāvībai vai līdz slepkavībai.
  Tad nu ir iespēja noindēties vai kāds cits humāns veids kā aiziet nebūtībā jo cilvēcei pienāks gals tik un tā un ka nosist ar domu ka izdara pakalpojumu? Vai nešķiet ka šie stāsti var mudināt cilvēkus uz šausmīgiem darbiem, lai izbēgtu no nezināma?
  Iesaku mazāk lasīt un ticēt, bet dzīvot nepievēršot uzmanību sliktam. Tā kā nezinot savu nāves dienu un stundu cilvēce nāk pasaulē tad tā tam jābūt.

 7. Vai nav ienesīgs bizness par katru vizīti prasīt 60 Ls. tas ir pie 100 eir. Un iestāstīt, ka vari sarunāties ar eņģeļiem. Nebūs neviens, kas spēs pierādīt krāpšanos. un arī taisnību meklēt neies, jo kaunēsies par savu muļķību. Man reiz iedeva disku, lai es noklausos kāds būs tas pasaules gals. Kā balti stabi ies debesīs, kuros varēs meklēt patvērumu, grūs mājas un kas tik ne. Es šo disku atdevu, jo man nebija ne pacietības ne vēlēšanās to noklausīties… Pasaules gals jau bija paredzēts pāris gadus atpakaļ,- jo eņģeļi to pavēstīja… Nu ko šādus blēžus intervē? Lai viņi turpina sarunāties, ja nevienam neko ļaunu nenodara, bet lai neapkrāpj lētticīgus cilvēkus ar savām muļķībām…un neizblēda pēdējo naudu no maciņa.

 8. Civilizācija, dzīvā būtne tika “ražota” tāpat kā mēs ražojam nedzīvos priekšmetus, iekārtas, mehānismus. Ne jau sievietei pupi radās uz krūtīm, bet govij starp pakaļkājām evolūcijas ceļā, no amēbas ūdeniī, kaut vai miljardos gadu.
  Uz zemes ieradās dimensija, kas ražoja dzīvo būtni un visnežēlīgāko būtni cilvēku radīja, kurš arī iznīcināja šo “Dievu”. No turienes stāsts par dieva sisšanu krustā. Cilvēks gadu miljonos (neveins skaitli nezina) savu radītāju iznīcināja.

  Dzīvo būtņu “ražošana” ir tik elementāra, ka to iespējams, nejaušo atklās kāds pamatskolnieks, tā ir tepat, klāt. Atklās kā tvaika dzinēju, elektrību, kā ražot metālu, kā iegūt uguni utt.

  Un šis jauradītais iznīcinās savu “dievu” – cilvēku. To gribam vai negribam, aizliedzam vai nē. Varbūt to atklās kāda laboratorija.

  Gribiet pastāstīt, kā notiks cilvēka “krustā kalšana”? Pirmkārt, dabīgā ceļā, bez krusta, varbūt izmantos par barību, neļaus attīstīties līdz prāta pakāpei ….. Tālāk attīsti pats, es to zinu …

 9. Kad vairs nav ko solīt-atliek vien slavēt dzīvi tajā saulē. Vispār, kam mūs sagatavo????

  • Tā saule, paradīze ir “putekļi”, pīšļu pāriešana citā enerģijā. Ievēwro, mēs esam tādi pāsi dzīvnieki, ka jebkura dzīvā būtne, tikai mums dotas iespējas aptvert to, ko nevajadzēja dot, ja nav dotas iespējas samierināties ar “nāves sodu”, kas jau ir dots ar dzimšanu. Mēs nevaram samierināties – kā tā, dzīvojam, draudzējamies, mīlējam, un tik nežēlīgi šķiramies – bēdās un sāpēs. Tā ir nežēlastība radīt tādu būtni, kā tagad eksistējošo dzīvo pasauli un tajā skaitā cilvēku.
   Mums nepielec, nevaram samierināties, ka nav nekādas “paradīzes”, bet ir tikai elle virs zemes: naids, kari, alkatība, vara pār otru cilvēku, par tautām. Religija ir OPIJS TAUTAM, ka visnežēlīgāk pazemo un piesmej cilvēka būtību. Pietiek, teiks, ka tas murgs. Kas tic, tam labāk “aiziet”.

 10. STULBEŅIEM VAJAG PRĀTUS ČAKARĒT!

 11. Nebūs ne pasaules gala , ne paradīze

 12. 60 milj.eiro=Latvijas DEOKUPĀCIJAI -izpildot 1996.g.LV Saeimas pieņemto Likumu “” Par LV Deokupāciju..””.

 13. Cik maz mēs šodien vēl zinām par pasaulīgām vai kosmiskām lietām, kur nu vēl mēģinām spriest par nākotni. Neviens nevar precīzi pateikt, kas tas bija par laikmetu, un ar kādiem līdzekļiem tika celtas Maju piramīdas, Ēģiptes piramīdas, Ķīnas robežmūris. Negribas ticēt, ka visas šīs celtnes izveidotas ar ar primitīviem akmens laikmetā instrumentiem. Varbūt pirms mums jau ir bijusi kāda augstu tehnoloģiju attīstības pakāpe un kas ar to noticis? Padomāsim , izvērtēsim, bet nesteigsimies ar slēdzienu.

 14. Anniņa no Maltas staltas Atbildēt

  Kad nav cita ko darīt, var arī nesakarīgi mulde.

 15. Visus šos saasinājumus (piem. tagadējo situācijas saasinājumu rada cilvēki paši.
  Neliela čupiņa cilvēku to rada un uzkurina un organizē, citi atkal tic, ka tas ir kaut kāds liktenis vai kas tml.
  ___
  Jo vairāk būsim māņticīgi un fatālisti un mazak ar skaidru galvu jo vieglāk sadus procesus virzīt.

 16. Nē, Agnese, beigu posmā Zeme tiks attīrīta nevis ar ūdeni, bet ar uguni(tikai vietās, kur tā būs nepieciešama).Arī ūdens plūdi būs, bet ne tā, kā Noas laikā.
  Paldies, Agnese, par šo rakstu!

 17. Kamdēļ arī šeit tās muļķības jāpublicē?

 18. Arī dziednieks un gudrinieks Atbildēt

  Paskatoties uz pieres lielumu aizmirsti par acīm!

 19. Labi, ka solārijā pārsauļotais skuķis ir no Ragaciema. Ja viņas senči būtu pagājuši kādu gabalu uz priekšu, piemēram, līdz Ķūlciemam pa ceļam uz Ventspili vai Kūkām Latgalē, tad viņa būtu Ķūļciema Agnese, vai Kūku Agnese. Ir vēl visādas vietas Latvijā.

 20. Ir dzivojuši zem Sy (saules) daudzi mediji un spēcīgi vizionāri (gaišreği) , bet tas ko lasu šeit nav nekas cits kā faktu konstatēšana “svētā biznesa” un imidža spodrināšanas nolūkos. Šādus postulātus var brīvi paust tie kuri pārlasijušies Agni Jogas un Dzivās Etikas mācïbas. Tie it tukşi lozungi kuri runā par visu un neko vienlaicīgi….
  Brrrr

  • Pats esi lasījis ‘Dzīvās Ētikas Mācību”? Vai tikai visgudri spriedelē. Neko neesi sapratis.Var jau neko nelasīt,nemācīties un turpināt sēdēt smirdīgā pīļu dīķī.

 21. Plakanciema Klāva Atbildēt

  Man liekas, šādus pareģojumus var radīt ar nejaušību ģeneratoru: labs nekas nav gaidāms, bet aplam slikts arī ne; un galvenais izvairīties no visa sliktā un tikai labas domas domāt.

 22. Kad beigs šādus murgus publicēt

 23. Skat, arī Ragaciemā uzradusies dziedniece. Puslīdz izglītotā tauta stāv vaļā mutēm un viedo skuķi pat intervē. Ek, būtu Ostaps Benders vēl dzīvs. Te tādas iespējas paveras!

 24. Vel viena ,gudriniece,.

 25. Atliek pabrīnīties par komentētājiem…. Šaubos, ka tie ir melnā darba darītāji. Tāpēc jau tā mūsdienu Pasaule brūk.

 26. nekads gals nebuss .

  • Kaut kad jau būs tas pasaules gals.Tikai nevienam nav dots ne izzīlēt,ne pareģot. Un muļķības uz ko ķert muļķus(jā-muļķus) izštukot var katra fermas sieva

 27. tas kurs zina ko dievs saka Atbildēt

  man pie dirsas kada tu esi agnese- ragaciema vai elles kalpu ciema-TU MELO! TEVI JANOSIT AR AKMENI!

 28. svetie murgi!

 29. cik skaists reklāmas mēginājums jaunajam sūdšovam

 30. Savu dzīvi pat sakārtot nevar, bet spriedelē par pasaules galiem, nu jā tas jau vienkāršāk un atbildība nekāda.

  • Atbilde skaudīgajam Atbildēt

   Tu gan esi baigi informēts par viņas privāto dzīvi, laikam pašam tādas nav, ja jau laiks sekot, kas notiek citu dzīvēs.

 31. Kadi brinumi, ja pasi iznicinam visu!! Cilveki sit cilvekus nost. Kars pec kara. Un visi slepenie ieroci kas tiek izmegunatu. Tam visam ir jabut sekam. Te pat nevajag but gaisregim!!

 32. Nja skiet kadam vajag arsteties.

 33. Suņi, ko rejat tuvredzīgie? Nevajag jau nemaz Agnesīti – tāpat jau redzams, ka gals klāt!

 34. paņa Agneška…

 35. Mīļie draugi, bet vai tad visu, ko viņa saka, tā ar bija jāiedrukā avīzē? “sadarbojās” un citas gramatikas un stila kļūdas. Nu pilnīgi liekas, ka cilvēciņš visu, ko ierakstījis, vārds vārdā uzlicis uz papīra. Tā tagad saucas žurnālistika? Vāji!!!!

 36. Varbuut vareetu publiceet galaktiku paarvaldnieka mana kaimina Antona paredzeejumus?Nesen vinu izlaida slimniicas.

 37. Jā, viņas grāmatā, kas tikai izdota jau pirms vairākiem gadiem, arī bija pareģojumi, tikai neviens no tiem nav jūtams,ka ir īstenojies!

 38. Kur jūs rokat ārā visus šos vājpratus??? Kada Agnese? Jūs saprotiek, ka dodat platformu cilvēkam, kurš pats nesaprot ko runā? Pilnīgi izmurgotas un sazin no kuras vietas izzīstas muļķības. Nožēlojami….

  • Ozoliņ! No kuras vietas izzīdi? Atbildi; tauta grib zināt!

  • psihiatrija ,ja cilveki redz ,vai runa ar it ka engeliem,vini ir psihiski slimi.Tas ir vispasaules arstu atzits fakts.Viltus praviete.Un nem naudu????Dievam tic un runa??Arprats

 39. Ozoliņam gals nesīs jaunu paradīzi! Kam ir kas iebilstams? Atbildēt

  Cik jauki, ka manipulēšana ar gudriem vārdiem ļauj nopelnīt gan pašai, gan LA, gan Andrim Ozoliņam! Un Ozoliņš kā bekvokālists še izpaužas pat labāk nekā rakšteļos par saimnieciskām lietām …
  Raksti vēl, Ozoliņ!

 40. Rakstos teikts ,ka plūdi otrreiz nebūs.

 41. Ilūziju pārdevēji…
  Kā jautāja Ostaps Benders: “По чем опиум для народа?”

 42. agnesīt kādu zālīti esi sapīpējusies

 43. vai nevarētu daļu paradīzes man izsniegt jau avansā

 44. Nekas nav muuziigs.

Draugiem Facebook Twitter Google+