Mobilā versija
-2.4°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
19. jūlijs, 2013
Drukāt

Pasaules gals pienāks 2000002013. gadā


Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Skotijas zinātnieku grupa izrēķinājusi, ka pasaules gals pienāks tieši pēc diviem miljardiem gadu, un iemesls tam būs pārāk mazais ogļskābās gāzes daudzums atmosfērā, raksta britu laikraksts “The Daily Telegraph”.

 

Mūsdienās vides eksperti meklē veidus, kā samazināt ogļskābās gāzes daudzumu un globālās sasilšanas draudus. Taču, Saulei novecojot un kļūstot karstākai, dažādās ķīmiskās reakcijās lietus ūdens pats iznīcinās ogļskābās gāzes atmosfērā. “Pēc diviem miljardiem gadu to būs tik maz, ka augi, kas nodrošina fotosintēzi, vairs nespēs izdzīvot. Reizē ar augiem izmirs zālēdāji un līdz ar to arī gaļēdāji. Pēdīgi vienīgās dzīvības formas būs mikrobi, kuru dienas arī būs skaitītas. Okeāni būs pilnībā izžuvuši. Nākotnes Zeme kļūs ļoti nelabvēlīga dzīvības formām. Tās būs sakoncentrējušās vietās, kur vēl atlicis ūdens, iespējams, pie pazemes ezeriem. Turklāt vēl izdzīvojušajiem mikrobiem nāksies saskarties ar milzīgu karstumu, palielinātu ultravioleto starojumu, kas nozīmēs, ka arī viņi pēdīgi izmirs,” tādu nākotni Zemei pēc diviem miljardiem gadu ieskicē skotu pētnieki.

 

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+