Mobilā versija
Brīdinājums +13.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Sestdiena, 27. maijs, 2017
23. februāris, 2017
Drukāt

Pasaules gals tomēr pienākšot 2017. gadā. Kas liek tā domāt? (26)

1. Kas ir svētā Matrjona?

1no3
matrjona_galvena

2012. gadā visi rosīgi gatavojās kārtējam pasaules galam. Bet nekas traks nenotika, tāpēc spēkā pieņemas jauns pravietojums: 2017. gadā pasaulei tomēr pienāks gals. Šo datumu minējusi pareizticīgo svētā māmuļa Matrjona.

Matrjona Dmitrijevna Ņikonova dzimusi 1881. gadā Tulas guberņā, Sebino ciemā. Dienu pirms viņas nākšanas pasaulē viņas māte redzējusi nejauku sapni. Tajā vēl nedzimusī meitiņa parādījusies balta putna veidolā ar cilvēka seju un aizvērtām acīm. Pēc stundas viņai piedzimusi akla meitenīte.

Kad mazulīte kristīta, atgadījies vēl viens neparasts notikums. Var pat teikt, brīnums. Kad pops, turot mazo Matrjonu rokās, iegremdēja viņu kristāmtraukā, virs meitenītes parādījies sarkans gaismas stabs, kas turklāt jauki smaržojis. Klātesošie bijuši satriekti. Svētā tēva praksē kas tāds noticis pirmo reizi, un viņš pieņēmis, ka Matronai lemts kļūt par svēto.

Pēc septiņiem gadiem mazā meitene pārsteidza māti ar skaļu paziņojumu, ka drīzumā Matrjonai būs kāzas. Māte tikai pasmējusies un nav uztvērusi šos vārdus nopietni. Bet nākamajā dienā sapratusi, ka vieglprātīgā attieksme bijusi nevietā. Viņu sētā viens pēc otra sabrauca cilvēkiem pilni pajūgi. Un visus interesēja viens jautājums: “Kur dzīvo neredzīgā jaunava, kas ar vienu pieskārienu spēj izdziedēt visas slimības?”

Mazā Matrjona izskrējusi no mājas, saucot: “Viņi pie manis, pie manis.” Tās pašas dienas vakarā viņa paskatījusies uz māti un sacījusi: “Es taču teicu, ka drīz būs kāzas.” Un māte saprata šo vārdu jēgu: “kāzas ar slimiem cilvēkiem.” No tās dienas pie Matrjonas pastāvīgi ieradās slimnieki, kurus mazā meitene ārstēja ar lūgšanām un pieskārieniem.

1925. gadā Matrjonai nācās atstāt tēva mājas. Viņa devās uz Maskavu, jo jaunākie brāļi bija komunisti un neatzina māsas spējas. Tur viņa pavadīja atlikušo mūža daļu, turpinot ārstēt cilvēkus. 1997. gadā viņu pārapbedīja Pokrovas klostera teritorijā. Bet 1998. gadā Matrjonu iecēla svēto kārtā.

 1. Kas ir svētā Matrjona?
 2. Svētās Matrjonas pravietojumi par pasaules galu
 3. Ko par to saka zinātne?

Pievienot komentāru

Komentāri (26)

 1. Jau 6 gadu sola pasaules galu bet nekas par to neliecina mums pasaule būs vēl tūkstošiem,milioniem gadu

 2. nu lieliski tiksim no saeimas vala

 3. Redziet nu! Esam dzīvi, ir jau 11.februāris!

 4. Rakstīts, ka 2012.gadā visi gatavojušies uz pasaules galu. Te nu bija! Kāpēc nebiju informēta, ka gaidāms pasaules gals? Un kā tam gatavoties? Jāpako čemodāns? Grīdas jāizmazgā?
  Visa šitā muldēšana un aklas pareģes jau līdz kaklam.

 5. kaut ta vismaz sitas izdotos:D

 6. uz galu jau iet sen… 🙂

 7. nu ta beidzot

 8. nebeidz pārsteigt vietnes pozīcija. Es nedomāju, ka jūsu kolektīvā nav neviena, kurš neseko līdzi mūžīgā cilvēces jautājuma attītībai. Tas, ka domai, audio, video, visam vizuālajam piemīt informācijas viļņu veids un, secīgi, elektromagnētiska daba, kas pievelk radniecīgo vibrāciju frekvenci, nav vairs nekāds noslēpums. Savukārt, t.s. baiļu vibrācijas ir visjūtīgākās, jo tās pavada cilvēku emocijas. Vieni par jūsu “deilimeila” pārstāstu pasmiesies, bet būs tādi, kuri zemapziņā satrauksies. Jautāju vai jums to vajag?

 9. ja ja pasakas ststiet maziem berniem,

 10. bla bla bla pasaules gal pasaules gal ,debilie taureli ko jus cilvekus manat,

 11. Pasaules gals nav obligāti, ka pasaule iet bojā bet gan ka beidzas noteikts, nozīmīgs periods. Tas var būt, ka sagrūst pasaules žandarms ASV. Dolārs beidz valdīt pār pasauli. Beidzas ASV radītie un atbalstītie kari. Iestājas jau sen Vangas paredzētā zelta tūkstošgade. Patreiz iespējami vairāki pasaules gala scenāriji.

 12. Manas izjūtas nebūs nekāda pasaules gala Nevajag baidīt cilvèkus un radīt paniku daļa cilvēku jau gàja bojā ,tam ticot

 13. Ļoti politkorekts teksts – nav pieminēts notikums 1941.g. oktobrī, kad Matroju esot apciemojis pats lielais un briesmīgais PSRS saimnieks – Ūsains, Koba, Josifs Džugašvilli jeb Staļins.

 14. kad reiz pienāks tā diena, kad kāds pravietos kaut ko jauku un patīkamu

 15. Nu tad šoreiz,lai būtu noteikti ,citādi apnicis jau!!!

 16. Sviests gatavais, sāciet beidzot domāt pozitīvi, cik ilgi biedēsiet cilvēkus

 17. Vai tā apsēstība , piesaukt to ko nezini ? Domas piepildās , ja to ļoti vēlās . Domājiet beidzot pozitīvi ! Pildīsim Dieva 10 baušļus un slavēsim Radītāju , nepadosimies dažādiem viltvāržiem .Dzīvosim Laimīgi !

 18. Ko komentāru pirmo izdzēsāt??????
  Ak,PATIESĪBA acīs kož…..plukatas..!

 19. Ko var ņemties ar šo pasaules galu; protams nāks diena un tas būs neizbēgami, par ko raksta Bībele, bet Dievs!!!! ne cilvēks pateica, ka to dienu neviens!!!! nezinās nekad… tikai pēc laika zīmēm teikts , lai ticīgie skatās un tad nojautīs, ka laiks ir tuvu.. un tās zīmes tiešām piepildās pie dabas, pie cilvēkiem, bet tas nenozīmē, ka zinam to dienu , gadu.. visu, kas to nosauc maldās .. nav neviens augstāks par Dievu.
  Un cilvēki nav uz zemes svēti-!!! tas ir izslēgts; var jau māžoties un kā katoļi daudz svēto salikuši, bet cilvēka darbība un darīšana tā.. Dievs nav nevienu par svēto iecēlis; jo svēts ir tikai Dievs!!!!!
  Ari Bībele saka lai nepieviļas uz visādiem brīnumiem.. kā šie…

  • Protams ka Visvarenais Dievs drizumaa iejauksies un iznicinaas launumu(launos cilvekus). Meklejiet Dievu patiesiba lai varetu Dievs Jus pienemt un izglabt (nebut starp launajiem).

 20. Ei, vai kāds var pateikt, kas noticis ar šo kādreiz lielisko, pragmatisko, nacionāli konservatīvo avīzi? Ar katru dienu tā kļūst aizvien murgaināka un nebaudāmāka…

  • Uz kaut kā un kaut kādu attīstību parasti norāda iezīme,ka nepastāv vairs viens vienīgs pragmatisks utml,kā akmenī cirsts,viedoklis.Avīze attīstās.Un labi,ka tā..:)

Domas vieglas kā pūkas! Horoskops nedēļas nogaleiAuns. Aunam būs vajadzīga līdzcilvēku sapratne un atbalsts, jo radīsies sajūta, ka no viņa tiek prasīts pārāk daudz.
Draugiem Facebook Twitter Google+